NiezależnaOpinia

  Opinie Holidayme

  Znudzony standardowymi propozycjami od klasycznych biur podróży? Szukasz czegoś nowego, chcesz otworzyć się na kierunki, które wydają Ci się atrakcyjne i bardzo drogie? Nie chcesz być kolejnym pionkiem, który wyleci na Costa Bravę, tylko po to, by leżeć plackiem na zatłoczonej plaży? Chcesz się otworzyć na Azję, Afrykę, Oceanię i inne egzotyczne kierunki? Trafiłeś idealnie, twój urlop nie musi być nudny. Poznaj innowacyjne rozwiązanie od Holidayme. Międzynarodowa firma oferuje narzędzie do kreowania własnych wakacji, pod Ciebie, pod Twoją żonę, dzieci czy przyjaciół, tak abyś po raz pierwszy od lat czuł, że wykorzystałeś okres urlopowy tak jak powinieneś. Na 101%!

  Kreuj swój urlop z Holidayme!

  Poznaj najnowsze trendy w świecie turystyki, wybierz to co Cię interesuje, zapoznaj się z bogatą ofertą ponad 8000 atrakcji i rozrywek, które znalazła dla Ciebie firma wywodząca się ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Holidayme to firma młoda i bardzo ambitna. Mająca ponad 200 pracowników, rozlokowanych w 3 biurach w Rijadzie, Pune i Dubaju. Pracowników dbających o to, by Twój kolejny urlop, był Twoim wymarzonym urlopem. Holidayme to nie tylko ludzie. To innowacyjne narzędzie, które pozwala przejrzeć ofertę ponad 300 000 hoteli, lotnisk rozsianych na całym świecie, gotowych propozycji urlopowych, a także darmowych poradników dla turystów. Sprawdź bogatą ofertę przygotowaną przez Holidayme.

  Planowanie wakacji nigdy wcześniej nie było tak proste.

  Poczuj się tak, jakby stacjonarne biuro podróży było stworzone tylko dla Ciebie. Skorzystaj z oferty, którą wybrało tysiące podróżnych z całego świata. W Holidayme wybierasz interesującą Cię lokalizację, następnie układasz swój plan podróży, lub korzystasz ze sprawdzonych, proponowanych przez serwis ofert. Potwierdzasz, płacisz i gotowe. W kilku prostych krokach zaoszczędziłeś swój czas i swoje pieniądze. Holidayme gwarantuje przejrzystość ceny, mnogość opcji związanych z planowaniem wakacji, łatwość rozliczenia. Zaufało im tysiące podróżnych z całego globu, czego gwarantem jest wysoka ocena w portalu TrustPilot. W skali 10 punktowej Holidayme może pochwalić się wysoko notowaną oceną 8,5 !

  Potrzebujesz pomocy ?

  Rezerwację możesz złożyć przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Możesz skorzystać z przejrzystej i intuicyjnej strony internetowej, a także aplikacji stworzonej specjalnie dla Twojego smartfona. Potwierdzenie uzyskasz błyskawicznie, trafi ono na Twój adres mailowy. Portal zapewnia pomoc, w każdej sytuacji jaka może Cię spotkać. Nie możesz znaleźć rozwiązania Twojego problemu w zakładce FAQ ? To mały pikuś. Możesz udać się osobiście do jednego z 3 biur, uzyskać pomoc telefonicznie, a ponadto do dyspozycji użytkowników firma utworzyła prosty w obsłudze formularz kontaktowy. Pracownicy Holidayme są dostępni dla Ciebie od 9:00 do 22:00 czasu lokalnego (GMT +4).

  Nie zwlekaj, szkoda życia na powtarzające się nudne wakacje. Nie musisz ich spędzać tak jak robią to inni. To Twoje życie, Twój czas i Twoje pieniądze. Odkrywaj nowe kierunki i możliwości z Holidayme. Nie zapomnij tylko podzielić się swoją opinią, niech każdy wie, jak wspaniale spędziłeś swój wymarzony czas.

  Holidayme
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Holidayme

  Twoja opinia