NiezależnaOpinia

  Opinie Hilton

  Teraz wszyscy wiedzą, że istnieją sieci hoteli o tej samej nazwie i tym samym poziomie usług na całym świecie - czy to Londyn, Paryż, Moskwa czy Kajmany. Ale pierwsza sieć hoteli została stworzona przez amerykańskiego Conrada Hiltona, który nadał wszystkim hotelom własną nazwę i zaoferował im standardowy zestaw usług. To on jako pierwszy wymyślił „gwiazdę” dla hoteli (analogicznie do brandy) i po raz pierwszy zaczął sprzedawać w salonach swoich hoteli wszystko, co może być potrzebne klientom.

  Zainspirowany marzeniem o stworzeniu najlepszego hotelu w Teksasie, Conrad Nicholson Hilton założył pierwszy hotel Hilton. Wielkie otwarcie 325-pokojowego Dallas Hilton miało miejsce 2 sierpnia 1925 roku. Co ciekawe, pokoje w nim nie były dużo droższe niż w Mobley, 1,5 USD i 3 USD za noc. W tym czasie Hilton otworzył w Teksasie około jednego hotelu rocznie. Dzięki całkowitemu zaangażowaniu, przywództwu i innowacyjności, dziś Hilton jest jedną z najbardziej znanych i cenionych marek na świecie.

  Usługi hotelu

  Hilton jest jedną z największych korporacji hotelarskich z ponad 4200 hotelami i kurortami zlokalizowanymi w 93 miastach na świecie, które łączą tradycje przeszłości i nowoczesności. W każdym hotelu Hilton gwarantują ciepłe powitanie, doskonałą obsługę, komfortowe, eleganckie pokoje oraz szeroki wachlarz możliwości pracy i wypoczynku, a także szeroki wybór restauracji, centrów konferencyjnych i sal bankietowych na imprezy biznesowe i nieformalne. W majestatycznych stolicach - Moskwie, Londynie, Berlinie, Wiedniu, Pradze, Amsterdamie, Baku, Rzymie, Warszawie i Budapeszcie, a także w dużych miastach, takich jak Dubaj, Monachium, Tel Awiw, Stambuł, Frankfurt i Wenecja.

  Zawsze najlepsze ceny?

  Gwarantowane! Wystarczy zarezerwować pokój na dowolnej stronie sieci hoteli Hilton za pośrednictwem centrum rezerwacji lub bezpośrednio w hotelu. Hotel gwarantuje, że zawsze będziesz oferowany najniższa cena, gdy rezerwujesz pokój za pośrednictwem oficjalnego kanału Hilton ... lub, jeśli znajdziesz niższą cenę, obniżą swoją cenę i zaoferują Ci dodatkowy rabat w wysokości 25%, zgodnie z swoimi Warunkami.

  *Twoje rezerwacje zostaną złożone w lokalnej walucie hotelu. Przedstawione kursy wymiany walut pochodzą z kilku różnych źródeł publicznych i nie zostały zweryfikowane. Z tego względu należy je traktować wyłącznie jako przykłady. Sieć Hilton nie weryfikuje oraz nie ma możliwości weryfikacji prawidłowości przykładowych kursów wymiany walut.

  Zalety bezpośredniej rezerwacji

  Gwarancja najniższej ceny. Na stronie internetowej są zawsze oferowane najniższe ceny. Zarabiaj bezpłatne dni hotelowe. Stając się członkiem programu Hilton Honors i często przebywając w hotelach, można uzyskać pokoje najwyższej kategorii bez dopłaty, bezpłatny dostęp do Internetu i bezpłatne zakwaterowanie. Brak ukrytych opłat. Brak ukrytych opłat za dodanie rezerwacji w ostatniej chwili. Znane hotele w różnych częściach świata. Wybierz spośród 3800 hoteli w 91 krajach. Zawsze są gotowi zaoferować najlepsze usługi. Zarezerwuj pokoje na stronie internetowej prosto i szybko.

  Gdziekolwiek pójdziesz, jeśli znajdziesz lepszą cenę na inny zasób rezerwacji, daj znać, aw ciągu 24 godzin zespół obsługi klijenta sprawdzi i skontaktuje się z Tobą. Jeśli potrzebujesz pomocy, po prostu wybierz numer.

  Pozostaw swoją opinie o Hilton!

  Nie zapomnij tylko podzielić się swoimi wrażeniami i opinią o Hilton, najlepiej zaraz po powrocie!

  Hilton
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Hilton

  Twoja opinia