NiezależnaOpinia

  Opinie Fly.pl

  Planujesz wyjazd z przyjaciółmi czy rodzinne wakacje? Chcesz odpocząć, ale nie chcesz biegać po biurach podróży? Teraz możesz to zrobić, nie wychodząc z domu – za pomocą FLY.PL. To internetowe biuro podróży oferuje starannie dobraną ofertę czołowych organizatorów turystycznych, hoteli i linii lotniczych. Tu znajdziesz oferty wszystkich biur podróży w jednym miejscu. FLY.PL jest obecna już więcej 10 lat na polskim rynku. To zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, który ciągle dba o gwarancji najniższej ceny i bezpieczeństwa zakupu dla swoich klientów. FLY.PL ma liczne certyfikaty rzetelności i wiarygodności finansowej. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, Polskiego Związku Organizatorów Turystyki oraz Polskiej Izby Gospodarki Elektronicznej.

  Doświadczenie i pasja FLY.PL

  FLY.PL od 2007 roku dzieli się z użytkownikami swoją pasją do odkrywania świata i doświadczeniem w obszarze produktów turystycznych. Zespół ekspertów FLY.PL dotarł do najdalszych zakątków ziemi i odwiedził tysiące hoteli. Aby precyzyjnie dobrać ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdej osoby, firma obsłużyła dziesiątki tysięcy klientów. FLY.PL ma wieloletnią praktykę, dlatego możesz być pewny profesjonalnej obsłudze. Zebrane przez firmę doświadczenia stały się najcenniejszym narzędziem jej pracy. Firma jest pasjonatem podróży, zarówno tych dalekich, jak i lokalnych. FLY.PL pierwsza na rynku stworzyła serwis przyjazny użytkownikom – możliwość rezerwacji online. Do Twojej dyspozycji jest wyszukiwarka, ułatwiająca swobodne przeglądanie, rezerwowanie, zakup ofert renomowanych biur podróży i biletów lotniczych. I to wszystko możesz zrobić bez konieczności wychodzenia z domu!

  Wszystkie oferty w jednym miejscu

  FLY.PL współpracuje z najlepszymi ofertami renomowanych biur podróży, m.in. Neckerman, Coral Travel Wezyr Holidays, Itaka, Grecos Holiday, Sun&Fun, Net Holiday, linii lotniczych, tj. Lufthansa, British Airways. Także ma ofertę od najlepszych sieci hoteli – np. Sheraton, Hilton czy Marriott. FLY.PL prezentuje wszystkie oferty pod jednym adresem dla zaoszczędzenia Twojego czasu. Firma umożliwia Ci przeszukanie i porównanie miliona ofert, rezerwację i zakup najlepszej. Wycieczki, bilety lotnicze, wczasy, oferty last minute i all inclusive są do Twojej dyspozycji przez 365 dni w roku. Ponad sto biur podróży, 200 tysięcy hoteli i 475 linii lotniczych – w jednym miejscu. W FLY.PL zawsze znajdziesz to, czego potrzebujesz.

  Gwarancja bezpieczeństwa zakupu i zwrotu środków FLY.PL

  FLY.PL proponuje oferty sprawdzonych biur podróży, każda wycieczka we FLY.PL objęta jest Gwarancją Bezpieczeństwa Zakupu Wakacji. FLY.PL gwarantuje Ci, że w przypadku odwołania wyjazdu, anulacji wycieczki przez biuro podróży czy ogłoszenia upadłości przez Organizatora odzyskasz 100% wpłaconych środków. Dodatkowo w ramach gwarancji FLY.PL otrzymasz możliwość wyboru innej wycieczki w ciągu 365 dni. Z FLY.PL twoje pieniądze są zawsze bezpieczne. Rezerwuj wakacje i spokojnie czekaj na wymarzony urlop! Ochrona Twoich danych osobowych jest dla FLY.PL priorytetem. Stosowany protokół SSL/HTTPS zapewnia Ci prywatność w przeglądaniu ofert. O płatności internetowe dba firma Dotpay – bezpieczny system obsługi płatności online, jeden z liderów rynku. Stosowane przez FLY.PL procedury i zabezpieczenia dają Ci pewność ochrony podczas korzystania z serwisu. Twoja uwaga może być w pełni poświęcona na przeglądanie i porównywanie tysięcy ofert wiodących biur podróży i planowanie wypoczynku. Wybierając wakacje z FLY.PL, masz możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i zwiększenia zakresu polisy. Partnerem FLY.PL jest lider na rynku ubezpieczeniowym niemiecka firma HanseMerkur. Z FLY.PL możesz bez obaw dokonać rezerwacji i zakupu. Wykupując ubezpieczenie Premium i Rezygnacja 100%, masz gwarancję zwrotu 100% środków, jeśli nie będzie mógł wyjechać na zakupione wcześniej wakacje. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub reklamacji, możesz się zwracać do FLY.PL telefonicznie, emailowo lub przez formularz na stronie internetowej.

  Podziel się opinią!

  Czy masz wiedzę na temat FLY.PL? Zostaw opinię! Twoje informacje mogą pomóc potencjalnym klientom, planującym wakacje, w dokonaniu prawidłowego wyboru.

  Fly.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (4)

  7.2
  50% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  7.6
  Serwis
  rating
  6
  Cennik
  rating
  7.6
  Dostava
  rating
  7.6

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Super kontakt

  Mam jak najlepsze doświadczenie z tą firmą. Nie wiem czy miałem szczęście trafić nie tylko na perfekcyjną i pełną zrozumienia panią Ewę, czy wszyscy tej firmy konsultanci są na tak wysokim poziomie, ale to, co mnie spotkało było bardzo sympatycznym przeżyciem. Na wycieczkę Fascynująca Kapadocja uzbierało nas się 16 osób, bo miejsce super piękne, a cena atrakcyjna. Wiadomo, że ile osób tyle oczekiwań. Pani Ewa niezwłocznie, z ogromną cierpliwością odpowiadała na wszystkie pytania, a był moment, że nawet posłużyła pomocą w porozumieniu z organizatorem wycieczki. Same plusy dla firmy, ale na taką opinię o Fly. pl zapracowała wspomniana pani. Z pozdrowieniami, Aleksander z Kielc, który grupę reprezentował.

  Przez: Aleksander 27-04-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  Tak
  10
  rating

  Polecam - super doradcy

  Polecam. Doradzili mi świetny hotel, wakacje były wspaniałe! Kontakt bardzo dobry. Kolejne wyjazdy planuję zakupić również przez biuro Fly.pl

  Przez: eM 15-11-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  Tak
  10
  rating

  Obsługa

  Kompetencja, Leży i kwiczy na siłę wciskają kit! Niektóre Panie mylą podstawę zasady : to wy jesteście dla klienta nie odwrotnie! Poziom obsługi- gimnazjum klasa 2!

  Przez: Marek 26-02-2020
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  Nie
  6.5
  rating

  Nie polecam

  Pilne
  Same problemy nie polecam ciągły kontakt telefoniczny wezwania w dopiskiem pilne nigdy więcej pracują do 19 o o 18:45 każą pilnie już teraz odesłać dane ,zapłacić itd

  Przez: Piotr 11-09-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  Nie
  2
  rating

  Napisz wlasną opinię o Fly.pl

  Twoja opinia