NiezależnaOpinia

  Opinie Dobovo

  Dobovo.com to rozwiązanie do zakwaterowania w różnych miastach Ukrainy od jednej nocy do kilku miesięcy, w zależności od potrzeb klienta. Na Ukrainie bardzo popularne jest zakwaterowanie w apartamentach, jednak ogromna liczba różnych mieszkań na rynku często oznacza brak obsługi i jakości, co sprawia, że proces wyboru mieszkania jest niezwykle chaotyczny i skomplikowany dla klienta. Głównym celem Dobovo jest uproszczenie tego procesu poprzez zapewnienie swoim klientom jednego miejsca do bezpiecznego zakwaterowania w mieszkaniach na Ukrainie w zaledwie kilka minut. Słowo „Dobovo” oznacza „codziennie” w tłumaczeniu z języka ukraińskiego.

  Dobovo - lider rezerwacji noclegów online

  Główną ideą Dobovo jest zapewnienie najlepszej obsługi klienta we wszystkim, od niezwykle łatwego w użytku projektu Dobovo po zespół obsługi klienta, który zawsze dokłada wszelkich starań, aby pomóc Państwu w każdy możliwy sposób. Baza partnerów Dobovo składa się z wybranych apartamentów / hoteli i indywidualnych właścicieli apartamentów. Głównym wymaganiem Dobovo jest jakość obsługi klienta i mieszkania. Firma wybiera wszystkie swoje apartamenty, potwierdzając informacje o mieszkaniu, i tylko potem publikuje je na swojej stronie internetowej. Główne wymagania Dobovo wobec mieszkań to: lokalizacja, czystość, cena, jakość, udogodnienia i poziom obsługi klienta dostawcy mieszkania.

  Oferta Dobovo

  Dobovo to popularna usługa rezerwacji codziennego wynajmu mieszkań, domów, domków, hosteli lub pokoi na Ukrainie. Strona przedstawia kilka tysięcy ofert zakwaterowania. Każdy użytkownik może łatwo wynająć mieszkanie na dowolny dzień w dowolny mieście na podróż służbową, wakacje, imprezę, wakacje lub sesję zdjęciową. Wszystkie apartamenty Dobovo są prywatne i posiadają w pełni wyposażoną kuchnię lub aneks kuchenny z lodówką, piekarnikiem, kuchenką mikrofalową i wszystkimi niezbędnymi naczyniami do gotowania. Łazienka we wszystkich apartamentach posiada prysznic lub wannę, toaletę, ręczniki i suszarkę do włosów. Wszystkie apartamenty wyposażone są w pościel. Dobovo ma najbardziej konkurencyjne ceny na wszystkie swoje apartamenty. Strona Dobovo zawiera:

  - Możliwość sortowania apartamentów według różnych kryteriów (cena, wygoda, bliskość centrum i odległość od zabytków);

  - Prawdziwe recenzje gości;

  - Recenzje zdjęć i filmów z domu;

  - Funkcję porównania propozycji;

  - Specjalny formularz do komunikacji online z właścicielem;

  - Możliwość kontaktu ze specjalistą działu wsparcia w czasie rzeczywistym (przez telefon, e-mail, Skype lub czat online).

  Przewagą konkurencyjną centrum rezerwacji Dobovo są:

  - Interfejs w kilku językach;

  - Możliwość płacenia za usługi w dogodnej dla Ciebie walucie;

  - Dostępność usług wsparcia w celu konsultacji w kwestiach interesujących: jak zarezerwować dom, jak dokonać płatności, jak skontaktować się z właścicielami;

  - Szczegółowy opis wynajmowanego mieszkania, sprawdzone zdjęcia pokoi w domu / mieszkaniu;

  - Udostępnianie informacji na temat wynajmującego w otwartym dostępie (oceny ratingowe dotyczące jakości usług i komfortu, całkowita liczba rezerwacji właścicieli);

  - Ponad 40 000 prawdziwych opinii od poprzednich gości;

  - Korzystne ceny dzięki regularnym rabatom (do 40%);

  - Ponad 15 sposobów płatności: gotówką, za pomocą elektronicznych systemów płatności (PayPal, Privat24), terminali, płatności bankowych;

  - Rezerwacja apartamentu w 5 minut.

  Gwarancja zgodności Dobovo

  Strona Dobovo przedstawia użytkownikom unikalną recenzję rezerwacji, w której każdy komentarz należy do prawdziwego klienta, który zawarł umowę najmu. Osoba z zewnątrz, podobnie jak właściciel, nie może zostawić recenzji. Klienci mogą ocenić stan mieszkania, zgodność informacji wskazanych w ogłoszeniu i jakość świadczonych usług.

  Podziel się swoją opinią

  Miałeś okazję korzystać z usług Dobovo? Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Dobovo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Dobovo

  Twoja opinia