Opinie BookVIP

BookVIP jest największym dostawcą i licencjonowanym sprzedawcą podróży dla podmiotów stowarzyszonych ośrodków. W odróżnieniu od innych popularnych atrakcji turystycznych BookVIP nigdy nie sprzedaje wakacje w detalicznych cenach. Ma bezpośrednie umowy z każdym z ośrodków kierunków, co pozwala oferować ceny hurtowe bezpośrednio konsumentom. W zamian za uzyskanie hurtowych stawek konsument wyraża zgodę na udział we wstępnej prezentacji kurortu, wykazującej wszystkie udogodnienia i zalety kurortu, który odwiedzają. BookVIP zaleca, aby porównać ich ceny z cenami wszelkich popularnych online stron, aby można naprawdę docenić oszczędności, które BookVIP oferuje Państwu.

Misja i wizja BookVIP

Celem BookVIP jest stać się najbardziej uznaną i szanowaną marką specjalistycznych podróży w dzisiejszym świecie, zapewniając niezrównane doświadczenia hybrydowego rejsu wakacyjnego i hotelu w globalnej bazie konsumentów w przystępnych cenach. Dziesięć lat temu pierwotny zespół kierowniczy starał się zmienić dynamikę podróży zarówno dla konsumentów poszukujących luksusowych wyjazdów, jak i najlepszych 5-gwiazdkowych ośrodków wypoczynkowych i linii rejsowych, pragnących niezawodnego połączenia wykwalifikowanych potencjalnych klientów. Ich niesamowita podróż doprowadziła do powstania najszybciej rozwijającej się na świecie strony rezerwacji podróży online.

Oferta BookVIP

Jeśli kupisz jeden z wakacji BookVIP, E-mail z potwierdzeniem na e-mail będzie wysyłane bezpośrednio do wybranego ośrodka. Ten list potwierdzi zakup biletu na wakacje; również zawiera informacje o ośrodku, w tym dział rezerwacji w celu uzyskania pomocy w zakresie rezerwacji, oraz dział obsługi klienta w przypadku pytań bez odpowiedzi dotyczących pobytu w ośrodku. Wybrany ośrodek zaplanuje czas podczas wizyty w ośrodku, aby wziąć udział w podglądowej prezentacji wszystkich udogodnień i korzyści ośrodka. Nie masz obowiązku zakupu czegokolwiek, jednak musisz wziąć udział w prezentacji 60-120 minut. Podgląd jest zabawny, pouczający i może się podobać całej rodzinie. Po zakupie wakacji dodatkowe noce są z dyskontem w zależności od daty podróży. Po prostu zadzwoń do BookVIP, a specjaliści z urlopu poradzą sobie z twoimi potrzebami. Dla Twojej wygody każdy z ośrodków kierunków BookVIP pozwala do 12 miesięcy od daty zakupu wybrać daty podróży i cieszyć się wakacjami. Obecnie BookVIP ma 8 wspaniałych miejsc wypoczynku do odwiedzenia i jeszcze 63 uzdrowiskowych kierunków w najbliższym czasie. Jednak dla każdego ośrodka jest wymagane od 6 do 12 miesięcy pomiędzy wizytami jednego i tego samego ośrodka. Większość ośrodków BookVIP nie zachęca grupowe wycieczki po cenie hurtowej. W większości przypadków więcej niż dwóm rodzinom nie zaleca się podróżować razem.

Pomoc klientom od BookVIP

O wszystkim, czego potrzebujesz dla swojego urlopu, możesz kontaktować się z działem rezerwacji ośrodka lub działem obsługi klienta BookVIP. Zespół BookVIP pomoże zadowolić Twoje potrzeby w podróży, w tym dodawanie kolejnych członków rodziny, więcej nocy, wypożyczalnia samochodów, transfer z lotniska / hotelu, lub omówić szczególne potrzeby i inne pytania, które mogą się pojawić. Dokładne informacje na temat opłat, prośby o anulowanie, inne pytania możesz kierować do BookVIP telefonicznie lub przez formularz na stronie internetowej. Podziel się opinią na temat firmy BookVIP! Czy masz wiedzę na temat firmy BookVIP? Miałeś okazję korzystać z usług BookVIP?

Podziel się swoją opinią na ten temat!

Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci BookVIP otrzymają informacje, które pomogą im w wyborze odpowiedniej usługi. Natomiast BookVIP będzie mógł zapewnić najlepszą obsługę zarówno obecnym, jak i przyszłym klientom.

BookVIP
Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

10
100% Będę kupować tutaj nadal!

Zamówienie

10

Serwis

10

Cennik

10

Dostava

10

Wszystkie opinie

Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

Napisz wlasną opinię o BookVIP

Twoja opinia

Please enter your first and last name separated by a space (e.g. Jane Miller)