NiezależnaOpinia

  Opinie 365Tickets

  Kiedy 365Tickets zaczynał stronę internetową w 1997 roku, miał jasną misję, którą kontynuuje: "Aby stworzyć prosty proces sprzedaży biletów atrakcji online - i zrobić to wyjątkowo dobrze." 365Tickets sądził również, że klienci powinni skorzystać z najnowocześniejszej technologii, nigdy nie powinni płacić więcej niż wartość nominalna jakiegokolwiek biletu i powinni czerpać korzyści z rabatów przy zakupie biletów na więcej niż jedną atrakcję w tej samej transakcji. 365Tickets cieszył się wieloma wspaniałymi chwilami, zdobył wiele nagród i teraz dzieli się najsilniejszymi relacjami w branży Atrraction and Activities. Dlaczego warto zarezerwować z 365Tickets:

  - Szeroki asortyment produktów poprzez bezpośrednie umowy;

  - Wyjątkowa wartość dzięki ofercie produktów indywidualnych i łączonych;

  - Lokalny język, waluta i metoda płatności;

  - Profesjonalna reputacja i sprawdzona jakość obsługi klienta;

  - Bezpieczny i bezproblemowy system rezerwacyjny;

  - Globalny operator.

  Oferta 365Tickets

  Jako inicjator sprzedaży biletów online, 365Tickets cieszy się silnymi, długotrwałymi relacjami z różnorodnymi atrakcjami, wycieczkami i aktywnościami, a także organizacjami branży turystycznej i oficjalnymi organizacjami turystycznymi. Dąży również do dalszego rozwijania partnerstw, aby wprowadzić coraz więcej ekscytujących produktów i ofert dla swoich klientów. W miarę upływu lat 365Tickets utrzymywał politykę cenową i osiągnął znacznie więcej, oferując znaczne rabaty na wiele atrakcji. Teraz w trzecią dekadę w Internecie 365Tickets znacznie rozszerł swoją ofertę biletów międzynarodowych i wprowadził bilety na ważne wystawy, wydarzenia i działania. Z biegiem lat, 365Tickets utrzymuje politykę „ceny wejścia lub niższe” i poszerza asortyment, oferując zniżki na szereg atrakcji, wystawy, zwiedzanie, i wiele innych na całym świecie. Wszystkie bilety i usługi sprzedawane przez 365Tickets i witryny partnerskie są kontraktowane i dostarczane 365Tickets bezpośrednio lub przez autoryzowanego agenta regionalnego. Zawsze jest w stanie sprzedać po cenie bramki lub lepiej. Ze względu na unikalną pozycję posiadania bezpośrednich kontraktów z wieloma różnymi dostawcami, 365Tickets jest w stanie zaoferować wiele tanich pakietów biletów, które nie są dostępne w innych miejscach. 365Tickets był pomysłodawcem Print-n-Go! (drukowanie w domu) biletów w 1999 r. i ze sprzedaży ponad 6 milionów biletów, jest zaangażowany w dalszy rozwój najnowocześniejszych technologii, aby zapewnić Ci szybką i bezpieczną rezerwację online. Tak więc, bilet, który kupujesz, na zwiedzanie, wystawę lub park tematyczny, to bilet, który sam drukujesz, wstępnie wydrukowany bilet od dostawców, który 365Tickets wysyła do Ciebie pocztą bezpieczną lub bilet, który można zeskanować bezpośrednio z urządzenia mobilnego, możesz być pewny wyjątkowo konkurencyjnych cen i łatwego wstępu.

  Informacje dla potencjalnych Partnerów

  Jeśli masz własną stronę internetową, można dołączyć do ekscytującego świata e-commerce, logując się do programu partnerskiego 365Tickets. Najprościej, program partnerski pozwala na umieszczenie linków do 365Tickets na swojej stronie. Gdy użytkownik z Twojej strony kliknie link 365Tickets i dokona transakcji z nim, 365Tickets zapłaci Ci 4% wartości zakupu. Logując się na 365Tickets program partnerski, będziesz mógł dodać zawartość do swojej strony internetowej od razu i dobrze zarabiać. Średnia wartość zamówienia wynosi około 250zł. 365Tickets posiada ponad 2000 produktów, w tym zdjęć, opisów i innych przedmiotów. Stara się mieć bardzo bliskie i długotermine relacji ze swoimi oddziałami, więc jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy przy zapisaniu się do programu partnerskiego365Tickets, lub chcialbyś zobaczyć więcej materiału, możesz skontaktować z 365Tickets emajlowo.

  Podziel się opinią!

  Czy korzystałeś już z usług 365Tickets? Co sądzisz o ofertach tej firmy? Zostaw swoją opinię!

  365Tickets
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o 365Tickets

  Twoja opinia