NiezależnaOpinia

  Opinie VPN UNLIMITED

  Czasami potrzebujesz dostępu do zasobów, które nie są dostępne w regionie zamieszkania. Jak ominąć ograniczenia regionalne za pomocą programu VPN Unlimited. VPN Unlimited może doskonale wykonywać to zadanie.

  VPN Unlimited to usługa, która tworzy zaszyfrowany tunel dla wszystkich danych, które są odbierane lub wysyłane do Internetu za pomocą urządzenia elektronicznego. Szyfrowanie realizowane jest jednocześnie na kilka sposobów i według przedstawicieli firmy gwarantuje maksymalną ochronę danych. Podczas korzystania z usług serwisu ruch jest przekierowywany za pośrednictwem własnych serwerów z przekazywaniem adresów sieciowych.

  Dzięki tej usłudze można ominąć wszelkie blokowania geolokalizacji przez IP zarówno przez polskich operatorów telekomunikacyjnych, jak i przez firmy zagraniczne oferujące swoje usługi tylko w niektórych regionach (na przykład usługi przesyłania strumieniowego z Deezer, Spotify, Netflix).

  Przydatna usługa dla osób, które troszczą się o bezpieczeństwo swoich danych. Dzięki VPN Unlimited możesz bezpiecznie korzystać z sieci korporacyjnych, pracować punktach publicznych z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi w hotelach, sklepach, lotniskach czy kawiarniach.

  W przeciwieństwie do wielu konkurentów, usługa VPN Unlimited wymaga jedynie stałej opłaty za dostarczony kanał. Nie ma ograniczeń dotyczących natężenia ruchu i szybkości połączenia.

  Inną ważną zaletą usługi jest możliwość korzystania z wielu serwerów w celu przekierowania ruchu. W razie potrzeby możliwe jest korzystanie z serwerów wirtualnych z "lokalizacją" na całym świecie. Usługa zapewnia również bezpieczne połączenie z serwerami oferującymi VoIP - to technologia, która umożliwia przesłanie głosu przy pomocy łączy dedykowanych lub internetowych sieci które wykorzystują protokoły IP.

  Poza tym, VPN Unlimited ma jeszcze jedną ważną zaletę. Wiele usług VPN wymaga ręcznej konfiguracji przeglądarki i / lub systemu w celu ich użycia. Ta usługa dla wygody użytkownika oferuje wiele zastrzeżonych aplikacji dla wszystkich głównych systemów operacyjnych: iOS, Macintosh, Windows, Linux i Android. Dostępna jak i oficjalna wersja iTunes i Google Play oraz wersja samodzielna. Aby rozpocząć, wystarczy pobrać i zainstalować aplikację na wybranym urządzeniu. Po uruchomieniu program samodzielnie skonfiguruje swoje ustawienia. Potem możesz zacząc z nego korzystać.

  Aby skorzystać z usługi, musisz zarejestrować się na stronie internetowej firmy. Dziesięciodniowy okres próbny jest dostępny bez żadnych ograniczeń, po czym będziesz musiał wybrać jeden z dostępnych planów taryfowych:

  z krótkim okresem dostępu: przez 10 dni - 1,99 USD za miesiąc - 3,99 USD za trzy miesiące - 9,99 USD;

  z długim okresem dostępu: za rok - 27,99 USD, a za trzy lata - 64,99 USD.

  Istnieją zniżki dla ostatnich, dzięki którym koszt roku korzystania z usługi wyniesie 24,99 USD, a trzy lata - 59,99 USD. Dla każdego z nich proponuje się jednoczesne połączenie pięciu urządzeń na dowolnej obsługiwanej platformie.

  Co więcej, połączenie z usługą może być realizowane zarówno z różnych iz jednej platformy w tym samym czasie: załóżmy, że możesz połączyć VPN na Androidzie, iPadzie, komputerze domowym Windows i laptopie z Linuksem. I można na pięciu komputerach działających w tym samym systemie operacyjnym.

  Podziel się opinią!

  Każda opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Nawet krótki komentarz może pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

  VPN UNLIMITED
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o VPN UNLIMITED

  Twoja opinia