Sucuri

Wszystkie opinie

Sucuri

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

Logo K7 Computing

K7 Computing

1 opinie

Żyjemy w cyfrowej erze, a jej znakiem szczególnym jest ogromna liczba osób, które na co dzień korzystają z dobr...

Logo HelloSmart

HelloSmart

1 opinie

Zdarza się, że jesteś w sytuacji która wymaga sprawdzenia i porównania dziesiątek produktów z oferty wielu...

Sucuri

Złośliwe oprogramowanie jest często lekceważone przez osoby, które nie padły ofiarami jego destrukcyjnych skutków. Może być destrukcyjny w różnych formach, ponieważ nawet najmądrzejsi ludzie wciąż wpadają w jego pułapkę. Kiedy wkrada się do systemu, tak jak niechciana wirusowa grypa, zauważyć można niektóre bezpośrednie zmiany, które powoduje. Komputer staje się bardzo niepewny i zawodny, zaczyna się pogarszać. Niektóre złośliwe oprogramowania można nawet przenosić z miejsca na miejsce, aby mieć oko na każdy wpisywany klucz, a na koniec dnia zapewnić przestępcom prawo do wejścia i wykorzystania najbardziej osobistych informacji: począwszy od kont e-mail, mediów społecznościowych, kończąc na kontach bankowych. Jeśli witryna padnie jej ofiarą, efekty są nie do opisania. Dlatego, aby szybko rozpoznać złośliwe oprogramowanie na stronie, warto zainwestować w narzędzie do ochrony przed atakami.

O Sucuri
Założona przez Tony'ego Pereza i Daniela Cida w Menifee w Kalifornii w 2010 roku firma Sucuri oferuje ogólne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa witryn internetowych, takie jak usuwanie złośliwego oprogramowania, monitorowanie złośliwego oprogramowania i usługi ochrony witryn. Misją Sucuri jest jednak oferowanie najbardziej operacyjnej i niedrogiej technologii i usług w chmurze dla bezpieczeństwa witryn internetowych, przy jednoczesnym oferowaniu najbardziej zwięzłych edukacyjnych zasobów dotyczących bezpieczeństwa witryn internetowych.

Produkty i usługi Sucuri
Sucuri specjalizuje się w takich obszarach, jak platforma bezpieczeństwa witryn internetowych, zapora sieciowa (WAF), przedsiębiorstwa, specjaliści sieci Web, program poleceń i partnerstwa. Pomaga zidentyfikować i zaoferować oprogramowanie, które pozwoli uzyskać dogłębną wiedzę i zrozumienie aktualnego stanu danej witryny, nieaktualnego oprogramowania i wszelkich błędów na stronie, co w efekcie pomoże podjąć odpowiednie działania w celu ich rozwiązania. Po aktywacji Sucuri cały ruch do witryny przechodzi przez ich firewall cloudproxy przed wejściem na serwer. To pozwala im blokować wszystkie ataki i wysyłać tylko legalnych gości.

Komplementy, skargi i porady dla Sucuri
Czy korzystałeś już z Sucuri? Czy byłeś zadowolony z ich usług? Czy to narzędzie do ochrony przed atakami, które poleciłbyś swoim znajomym? - jeśli tak/nie, dlaczego? Uprzejmie podziel się swoimi doświadczeniami i opiniami tutaj. Z przyjemnością wysłuchamy wszystkiego o Twoich doświadczeniach z Sucuri. Krótka recenzja znacznie pomoże innym dowiedzieć się, czy jest to wiarygodna firma, z której usług warto skorzystać. Daj nam znać, zostawiając recenzję.