NiezależnaOpinia

  Opinie SPEEDIFY VPN

  Usługi VPN rozwiązują wiele problemów: dostęp anonimowy, bezpieczeństwo, odblokowanie zasobów. Istnieje jeszcze inna kategoria VPN - przyspieszenie połączenia. Oczywiście są też inne opcje, a poprawa połączenia z Internetem nie zmniejsza bezpieczeństwa. Jeśli szukasz rozwiązania typu "wszystko w jednym", Speedify VPN jest idealny dla Ciebie.

  Speedify VPN to darmowy klient VPN, który pomaga nie tylko chronić połączenie internetowe, ale także optymalizować jego wydajność zarówno na komputerach PC, jak i urządzeniach mobilnych.

  Czym jest Speedify?

  Speedify to usługa w chmurze, która pomaga łączyć kilka połączeń internetowych na twoich urządzeniach, zapewniając szybszy dostęp do sieci. Na przykład, jeśli w domu jest dostępna sieć przewodowa, Wi-Fi i połączenie mobilne, program automatycznie rozdzieli obciążenie między nimi. Jeśli jedno połączenie zostanie rozłączone, program w tle zmieni się na bardziej stabilny.

  W przypadku komputerów stacjonarnych ta kombinacja może wydawać się bezużyteczna, ale na urządzeniach mobilnych od razu dostrzeżesz zalety Speedify. Wyobraź sobie, że zacząłeś oglądać filmy w domu po podłączeniu do Wi-Fi, a następnie zdecydowałeś się przejść do innego pokoju, który jest daleko od punktu dostępowego. Ściany nie dają normalnego sygnału Wi-Fi, ale tutaj idealnie trafia 4G. Speedify automatycznie w tle wykrywa szybszą sieć i przełącza się na nią. Nawet nie zauważysz tego przejścia, ale spokojnie możesz kontynuować pracę ze swoim smartfonem. Program automatycznie wysyła utracone pakiety danych przez działające połączenie.

  Nie możesz się martwić limitami połączeń komórkowych lub program automatycznie wybierze niewłaściwą sieć, którą chcesz. Każde połączenie można skonfigurować, nadać mu priorytet połączenia i limity wykorzystania.

  Obsługiwane systemy operacyjne

  Speedify można zainstalować na dowolnym nowoczesnym systemie operacyjnym:

  MacOS 10.10 i nowsze;

  Windows 7, 8 / 8.1 / 10, Windows Server 2008 R2 i nowsze wersje;

  Android 4.4 (KitKat) i nowszy;

  iOS 9.0 i nowsze.

  Cena

  Speedify można używać za darmo, jeśli zużywasz do 1 GB ruchu miesięcznie. Za wersję płatną trzeba zapłacić 50 USD rocznie.

  VPN

  Oprócz przyspieszenia połączenia, usługa Speedify jest także usługą VPN. Cały przepływ informacji przechodzący po włączeniu programu jest automatycznie szyfrowany po jego wysłaniu i połączeniu z serwerem Speedify. Inni użytkownicy sieci lub dostawcy nie będą mogli zobaczyć, które strony odwiedzasz lub pobierasz.

  Ustawienia programu

  Co ciekawe, Speedify nie wymaga żadnych ustawień. Program automatycznie wykrywa wszystkie dostępne połączenia i przełącza się między nimi. Aby dodać nową sieć, po prostu podłącz urządzenie do niej przy uruchomionym programie.

  Następnie określ jego priorytet w ustawieniach, a Speedify to zapamięta. Należy pamiętać, że nie zaleca się łączenia tej samej sieci przez różne połączenia. Usługa obsługuje pracę z następującymi typami połączeń (z prędkością większą niż 150 Mb / s) na urządzeniach takich jak:

  DSL;

  Wi-Fi;

  3G / 4G;

  Punkty dostępu na smartfonach.

  Pozostaw swoją opinie

  Internet jest pełen przyjemności, ale również i zagrożeń. Jeśli korzystasz bądź korzystałeś z produktów marki Speedify VPN, zostaw kilka słów od siebie, pomożesz innym oszczędzić czas i pieniądze! Wypróbuj Speedify VPN już dziś i podziel się swoją opinią!

  SPEEDIFY VPN
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o SPEEDIFY VPN

  Twoja opinia