Shipping Easy Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Shipping Easy

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Kinga
ShippingEasy to nieskomplikowana platforma do automatyzacji wysyłki. Korzystając z niej, można uzyskać zniżki na przesyłki za pośrednictwem USPS i UPS oraz zdobyć nagrody poprzez wspaniałą obsługę....Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  shippingeasy - recenzja platformy automatyzującej wysyłkę

  ShippingEasy to nieskomplikowana platforma do automatyzacji wysyłki. Korzystając z niej, można uzyskać zniżki na przesyłki za pośrednictwem USPS i UPS oraz zdobyć nagrody poprzez wspaniałą obsługę. Mój pobyt tam był bardzo przyjemny. Doświadczyłem narzędzi, które pomogły mi zarządzać moją firmą i realizować zamówienia w sposób prosty i szybki. Przy użyciu ShippingEasy mogłem łatwo wprowadzać informacje o dostawie, generować etykiety przewozowe dla wielu ładunków jednocześnie i drukować dokumentację celno-podatkową. Komunikacja ze specjalistami wsparcia była również doskonała - zawsze serdeczni i pomocni. Ogólnie rzecz biorąc, jestem bardzo zadowolony ze swojego doświadczenia na ShippingEasy - polecam tę platformę wszystkim biznesom potrzebującym prostej i skutecznej usługi wysyłkowej online.


Inni również oglądali

Logo HelloPrint

HelloPrint

1 opinie

O sklepie HelloPrint Właścicielem sklepu HelloPrint jest firma Helloprint B.V. z siedzibą w Rotterdamie w Holandii, mieszcząca...

Logo Go Daddy

Go Daddy

1 opinie

O firmie Go Daddy GoDaddy napędza jedną z największych platform cloudowych na świecie, dedykowaną małym, niezale&...

Logo Tiqets

Tiqets

1 opinie

Jaką następną atrakcję turystyczną planujesz zobaczyć? A może wybierasz się do galerii albo muzeum? Kultura...

Logo Zaplo

Zaplo

1 opinie

ZaskoczyÅ‚y CiÄ™ nieoczekiwane wydatki? Potrzebujesz gotówki i szukasz odpowiedniej instytucji? Weż po&Ar...