RoomMates Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

RoomMates

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
A.
Naklejki na ścianę to świetny element dekoracyjny, który może stanowić dodatek do urządzanych pomieszczeń, jak również być ich motywem przewodnim. Naklejki ścienne doskonale sprawdzają się przy now...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  naklejki

  Naklejki na ścianę to świetny element dekoracyjny, który może stanowić dodatek do urządzanych pomieszczeń, jak również być ich motywem przewodnim. Naklejki ścienne doskonale sprawdzają się przy nowoczesnych aranżacjach wnętrz i w pomieszczeniach w stylu tradycyjnym. Naklejki i ozdoby naklejane na ścianę można stosować w różnych pomieszczeniach domowych: od salonów i sypialni, przez przedpokoje, pokoje dziecinne, aż po kuchnie i łazienki. Wybieram zawsze najciekawsze inspiracje na wzory i motywy naklejek do pomieszczeń mieszkalnych a .RoomMates ma miliony dostępnych opcji. W salonie bardzo dobrze wyglądać będą nalepki na ścianę z motywem mapy. Może to być np. mapa Polski lub mapa świata. To bardzo modny w ostatnich latach motyw dekoracyjny, który prezentuje się znakomicie zwłaszcza jako motyw dominujący, zajmujący sporą część ściany. To bardzo ciekawy wzór dla podróżników i miłośników geografii i historii. Dostępne w sprzedaży są naklejki ścienne, na których naniesiona jest mapa świata w postaci zdrapki, którą pokryte są wszystkie kraje świata. Podróżnik ma możliwość zdrapywania z niej krajów, które odwiedził i wówczas naszym oczom ukazuje się kolorowy fragment mapy prezentujący ten kraj. Mapa świata to motyw, który będzie wyglądał bardzo dobrze zarówno w tradycyjnie zaaranżowanym wnętrzu niczym w kultowym programie „Pieprz i wanilia”, jak również w aranżacjach nowoczesnych.


Inni również oglądali

Logo Bimago

Bimago

1 opinie

Kto śledzi trendy dekoracyjne, na pewno nie będzie zaskoczony, że tapety i fototapety przeżywają swój triumfalny po...

Logo Aluramy

Aluramy

1 opinie

W życiu każego człowieka przychodzi czas na wyjątkowe okoliczności związane z nagrodzeniem dotychczasowych wysił...

Logo Eko Worki

Eko Worki

1 opinie

Z pewnością choć raz podczas swojego życia miałeś okazję być naocznym świadkiem zastraszając...

Logo OkapyKuchenne

OkapyKuchenne

1 opinie

Każdy z nas powinien zdawać sobie sprawę z tego jak ważna jest jakość powietrza które nas otacza. Zarów...