NiezależnaOpinia

  Opinie PublBox

  Dziś prawie wszyscy wiedzą, że bez odpowiedniej promocji w sieciach społecznościowych niemożliwe jest zbudowanie pełnoprawnej strategii rozwoju firmy. Ale biorąc pod uwagę, że dla takiego celu często potrzebujemy zaawansowanych zespołów SMM, które wiążą się z dodatkowymi, czasami bardzo znacznymi, kosztami materiałowymi, nie każda organizacja, a nawet bardziej indywidualna, może sobie na to pozwolić.

  Dlatego możesz iść w drugą stronę - na przykład skorzystaj z usługi PublBox - recenzje, o których coraz częściej pojawiają się w sieci ze względu na doskonałą funkcjonalność. Usługa umożliwia jednoczesne zarządzanie projektami w kilku sieciach społecznościowych, planowanie czasu postów wyjściowych, a nawet tworzenie unikalnego projektu w specjalnym edytorze. Dowiedzmy się, co to jest i jak może nam pomóc w dziedzinie SMM.

  Funkcje serwisowe

  Wszystko, co wcześniej musieliście zrobić w różnych miejscach, można teraz zrobić w jednym PublBoxie. Nie jest to konieczne, na przykład, po zarejestrowaniu postu w jednej usłudze w celu znalezienia innego, aby skonfigurować publikację w wymaganym czasie.

  Główne narzędzia PublBox są następujące:

  • Content strategia

  Po określeniu niezbędnego pola działania i głównych zadań, użytkownik otrzymuje dobrze napisany plan i wskazówki dotyczące publikacji postów.

  • Unikalna treść

  Użytkownik może przeglądać profesjonalnie napisane posty, pożyczać od nich najbardziej oryginalne pomysły w swojej opinii.

  • Edytor projektu

  Szablony do wizualnego projektowania postów, możesz także edytować swoje zdjęcia online.

  • SSM kalendarz

  Automatyczna publikacja postów o wyznaczonej godzinie. •

  Zakładki na Facebooku

  Specjalne strony, które przyciągają dodatkowych odbiorców i zwiększają sprzedaż. Dostępnych jest wiele rodzajów (od konkursów i rabatów po witryny sklepowe i sklep internetowy) z już opracowanym mechanizmem pracy.

  • Raporty

  Analiza skuteczności interakcji z odbiorcą w postaci wykresów w jednym oknie.

  • Edukacja

  Kursy (ponad 100 lekcji), po których użytkownik staje się bardziej doświadczoną osobą, zorientowaną w tej dziedzinie. Badanie głównych strategii, zalet i zagrożeń sieci społecznościowych, w tym przykłady najbardziej udanych firm na rynku rosyjskim i zachodnim. Test po kursach pomoże wzmocnić i przetestować Twoją wiedzę.

  Opłata

  Miesiąc w systemie można spędzić bezpłatnie jako okres próbny. Będzie można zarządzać 5 stronami w różnych sieciach społecznościowych, publikować posty dwa razy w tygodniu, korzystać z dwóch strategii treści, SSM kalendarza, uzyskać do 3 pomysłów na posty, rejestrować posty w edytorze projektów za pomocą wszystkich dostępnych narzędzi, tworzyć zakładkę Kupon na Facebooku i przeglądać 3 pierwsze kursy Akademii.

  Następnie istnieje możliwość wyboru pomiędzy kontami podstawowymi i PRO. Konto podstawowe (konto Start) to abonament na 1, 3 i 12 miesięcy w cenie 9 USD / miesiąc ze zniżką 15% i 25% w dwóch ostatnich przypadkach. Zawiera nieograniczoną liczbę publikacji, pomysły na post, 2500 strategii treści, SSM kalendarz, narzędzie do tworzenia kart, edytor projektów, a gdy kupisz 12-miesięczną subskrypcję, możesz w każdej chwili porozmawiać ze swoim osobistym menedżerem i wziąć udział w bezpłatnych kursach Akademii. Jeśli użytkownik musi zarządzać więcej niż 10 stronami, każda nowa strona (11, 12 itd.) Będzie kosztować półtora dolara miesięcznie.

  PublBox
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o PublBox

  Twoja opinia