PicPac

Wszystkie opinie

PicPac

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

Logo K7 Computing

K7 Computing

1 opinie

Żyjemy w cyfrowej erze, a jej znakiem szczególnym jest ogromna liczba osób, które na co dzień korzystają z dobr...

Logo HelloSmart

HelloSmart

1 opinie

Zdarza się, że jesteś w sytuacji która wymaga sprawdzenia i porównania dziesiątek produktów z oferty wielu...

PicPac

Często korzystasz z telefonu? Jesteś fanem aplikacji? Nagrywasz filmy i chcesz je edytować? Która aplikację wybrać? PicPac pozwala na tworzenie filmów ze zdjęć. Czy powinna być warta zainteresowania? Na tej stronie znajdziecie opinie, doświadczenia oraz porady osób, które juz mialy okazje skorzystac z tej aplikacji. Dowiecie się, czy warto się nią zainteresować czy lepiej jej unikać. Prosimy każdego o kilka słów o firmie,  by pomóc potencjalnym zainteresowanym wybrać witrynę godna uwagi.

O PicPac
PicPac to aplikacja dostępna na smartfony i tablety z systemem Android, która umożliwia tworzenie filmów ze zdjęć. Producentem jest Ron Genliang Guan. Tworzone filmy polegają więc na tym, że składają się z klatek bardzo odległych w czasie. Te filmy nie są tak płynne, jak typowe filmy lub programy telewizyjne. Nie o to chodzi. Więc jakie są opcje? Możesz wymyślić scenariusz – biorąc pod uwagę społeczność skupioną wokół PicPaca, lalki często wykorzystywane są w rolach aktorów – ustawić częstotliwość pojawiania się kolejnych zdjęć, a nawet dodać swój głos lub dodać dowolną muzykę. O wszystkim decydujemy sami, nic nas nie ogranicza! 

Produkty i usługi PicPac
Aplikacja nie powinna sprawiać większych problemów użytkownikowi. Na dole ekranu znajduje się Pasek akcji programu, udostępnia nam on łącznie 5 funkcji. W celu wprowadzenia nas w potencjał tego programu korzystamy z pierwszego przycisku - „Wstęp” zobaczymy wprowadzający nas pokaz slajdów, korzystanie z aplikacji staje się jaśniejsze. PicPac, jak już wspomniano, to nie tylko aplikacja mobilna, dlatego kolejnym przyciskiem do sprawdzenia jest „Społeczność”. Jest to także serwis społecznościowy dostępny na PicPac.tv. Przed zainstalowaniem tej aplikacji możemy zobaczyć możliwości programu, poznać jej działanie. Wystarczy wejść na wspomnianą stronę i obejrzeć filmy przesłane przez użytkowników PicPac. Jednak, aby je oglądać, musimy jednak mieć zainstalowany YouTube na urządzeniu mobilnym. "Stwórz projekt" to funkcja tworzenia nowego, własnego projektu, która jest oczywiście centralną funkcją aplikacji. Istnieją 4 główne tryby tworzenia projektu.

Najważniejsze jest to, że możemy poznać dokładne różnice między darmową a płatną wersją aplikacji PicPac. Najważniejszą różnicą jest jakość filmów, które możemy stworzyć, ponieważ wersja darmowa pozwala na jakość 360p, a wersja płatna nawet na filmy w jakości 1080p. Warto rowniez pamietac, ze sekcja społecznościowa aplikacji wymaga dostępu do Internetu, a odtwarzanie filmów innych użytkowników wymaga aplikacji YouTube na Twoim urządzeniu. Można również połączyć się z Instagramem. Wersja Pro, która kosztuje 5,69 zł, odblokowuje wszystkie funkcje.

Komplementy, skargi i porady dla PicPac
Czy kiedykolwiek korzystałeś z usług PicPac? Jeśli tak, uprzejmie podziel się wskazówkami i poradami, których nauczyłeś się podczas korzystania z aplikacji. Jakie są twoje dotychczasowe doświadczenia z nimi? Z przyjemnością wysłuchamy wszystkiego o Twoich doświadczeniach z PicPac. Krótka recenzja znacznie pomoże innym dowiedzieć się, czy jest to jakościowa aplikacja, z której usług warto skorzystać. Czy oferują obiecaną szeroką gamę funkcji? Jak oceniasz jakość ich produktów? W ten sposób pomożesz osobom wokół określić, czy usługi PicPac są warte ich pieniędzy i uwagi. Daj nam znać, zostawiając recenzję.