Flotis

Wszystkie opinie

Flotis

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

Logo K7 Computing

K7 Computing

1 opinie

Żyjemy w cyfrowej erze, a jej znakiem szczególnym jest ogromna liczba osób, które na co dzień korzystają z dobr...

Logo HelloSmart

HelloSmart

1 opinie

Zdarza się, że jesteś w sytuacji która wymaga sprawdzenia i porównania dziesiątek produktów z oferty wielu...

Flotis

Zarządzanie flotą pojazdów w firmach transportowych, dostawczych, każdych innych, które w ramach wykonywania codziennej pracy wykorzystują samochody dostawcze czy wręcz ciężarowe jest niezwykle trudne i uciążliwe, gdy nie posiada się do tego właściwych narzędzi, oprogramowania i urządzeń. Wielu jest zagranicznych producentów i dostawców usług i oprzyrządowania zdolnego wspomóc prowadzenie takich działań, ale czemu nie rzucić okiem na rodzimych, zdolnych i technologicznie zaawansowanych dostawców narzędzi niezbędnych podczas zarządzania flotą pojazdów. Jedną z nich, a zarazem prawdziwym rodzimym liderem wspierającym tę pracę na terenie kraju i krajów Europy z całą pewnością jest marka Flotis, która wychodzi do klienta z niezwykle atrakcyjną ofertą.

O Flotis
Marka Flotis jest częścią poznańskiego giganta noszącego wdzięczne miano Neptis S.A. Z rodowodem w kraju, już w 2008 roku stała się potentatem w dziedzinie monitoringu pojazdów i flot pojazdów. Ukierunkowana na sukces i stabilny wzrost stale poszerza wiedzę, wykorzystując i dostarczając swoim odbiorcom innowacyjne rozwiązania i technologicznie zaawansowane oprogramowanie, i narzędzia niezbędne do zarządzania flotą pojazdów.

Z wykorzystaniem technologii GPS i GPRS i umożliwieniem korzystania z ich oprogramowania na telefonach komórkowych wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodzimych i zagranicznych odbiorców, którzy chętnie ufają temu wykonawcy. Na własnej stronie internetowej marka ta chwali się współpracą z gigantami polskiego rynku. Świadczy usługi firmom spedycyjnym, transportowym, handlowym, usługowym, dystrybucyjnym czy komunalnym nie dzieląc własnych klientów na lepszych i gorszych. Do każdego z nich podchodząc z taką sama uwagą i zaangażowaniem.

Produkty, oprogramowanie, usługi i obsługa klienta w marce Flotis
Flotis jest poznańską marką, która udostępnia swoim klientom urządzenia GPS i GPRS przydatne w celach wykonywania monitoringu pojazdów i flot pojazdów w czasie rzeczywistym. Stworzone przez nich nadajniki, oprogramowanie, narzędzia i technologie są zdecydowanie pierwszej jakości, dzięki czemu zarówno sama marka, jak i Neptis S.A. zapracowały na swoją obecną pozycję na rodzimym i europejskim rynku transportowym.

Marka te wyraźnie podkreśla swoje stałe zaangażowanie w rozwój technologiczny autorskiego oprogramowania i podejmuje wszelkie starania, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom odbiorcy stale ulepszając je zgodnie z oczekiwaniami odbiorców. Korzystanie z ich oprogramowania i aplikacji jest przyjazne w obsłudze, a umożliwienie jego dokonywania przy wykorzystaniu nowoczesnych telefonów komórkowych i smartfonów pomaga wykonywać tę pracę z każdego miejsca na świecie, bez konieczności przesiadywania przy biurowym stoliku i komputerze podłączonym do sieci internetowej.

Płatności za zakupione oprogramowanie i urządzenia GPS można dokonać u nich przy wykorzystaniu jednej z dziesiątek bezpiecznych sposobów, a także płacąc dopiero przy odbiorze nadanej paczki. Flotis nie podaje jednak na swoich stronach informacji o sposobie dokonywania reklamacji i zwrotów czy możliwościach wcześniejszej rezygnacji z wykorzystanych przez nich produktów. Współpraca z tą firmą opiera się wyłącznie na akceptacji i regulaminów i nie wymaga podpisywania umowy na piśmie.

Opinie o Flotis
Czy posiadasz flotę pojazdów, wykorzystywaną na szeroką skalę w Twojej firmie? A może planujesz dopiero jej stworzenie? Poszukujesz najlepszego wsparcia w dziedzinie ich monitoringu oraz wyznaczania najdogodniejszych tras przejazdu? A może już korzystasz z usługi marki Flotis? Napisz tu jakie masz doświadczenie w wykorzystaniu ich oprogramowania i urządzeń GPS. Daj feedback, który pomoże innym wyrobić sobie opinie o tej marce. Pomóż innym w podjęciu decyzji. Daj do zrozumienia czy warto skusić się na ich ofertę lub czy lepiej będzie poszukać wsparcia u innego wykonawcy.