NiezależnaOpinia

  Opinie Fiverr

  Praca na tej stronie jest odpowiednia dla tych, którzy mają określone umiejętności. Jeśli nic nie przychodzi ci do głowy, nie martw się, możesz nauczyć się czegoś nowego bez żadnych problemów. Na przykład: tworzenie ilustracji ze zdjęcia, tłumaczenie tekstu lub nagrywanie głosu, tworzenie logo lub tworzenie reklam, istnieje wiele opcji. Można tam sprzedawać wszystko, na przykład: życzenia noworoczne w języku rosyjskim, wysyłanie kartek okolicznościowych z Syberii, różne konsultacje (jeśli znasz język), usługi projektowe, ogólnie wszystko, o czym myślisz. Każda usługa jest nazywana koncertem.

  Jak działa fiverr?

  Koncepcja projektu polega na tym, że najczęściej ceny zaczynają się od 5 USD. Ale duży zakład dotyczy dodatkowych usług. Na przykład możesz narysować portret osoby ze zdjęcia w stylu ilustracyjnym za 5 USD. Ale jeśli na zdjęciu są dwie osoby, będzie to kosztowało 10 dolarów, a jeśli trzeba wykonać pilnie, to kolejne +10 dolarów, a jeśli pliki w wysokiej rozdzielczości dają kolejne +5 dolarów.

  Okazuje się, że na pewno zarobisz więcej niż 5 USD za zamówienie. Jeśli twoja usługa jest skomplikowana, a początkowa cena 5 USD nie ma znaczenia, możesz zacząć od 10 lub 20 lub dowolnej kwoty. Ale nie powinieneś od razu stawić wysokej ceny - musisz zrozumieć, że przychodzą na ten serwis przede wszystkim w przypadku niezbyt drogich projektów.

  Komunikacja z klientem odbywa się w języku angielskim. Jeśli masz problemy z językiem angielskim, nie musisz się denerwować, początkowo możesz korzystać z tłumacza, choć oczywiście język jest bardzo ważny. Im lepiej znasz angielski - tym więcej zarabiasz.

  Jak się zarejestrować i rozpocząć pracę nad fiverr?

  Jeśli zdecydowałeś się na usługę, którą możesz zapewnić, jest to czas na rejestrację i rozpoczęcie zarabiania. Na stronie możesz zarejestrować się jako kupujący i jako sprzedawca. Aby móc dodać swoje usługi, kliknij link „Rozpocznij sprzedaż”, a następnie zielony przycisk „Zostań sprzedawcą”.

  Następnie zostaniesz przeniesiony do instrukcji krok po kroku, jak dodać swoją usługę do witryny. Im bardziej szczegółowy opis, tym większe szanse na otrzymanie zamówienia. Zdjęcia wysokiej jakości są bardzo ważne. Uważnie rozważ, jakie dodatkowe usługi możesz określić.

  Raczej, nie będziesz miał(a) problemów z procesem dodawania usługi. Jedyne pytanie, które należy rozważyć bardziej szczegółowo, to wycofanie pieniędzy z witryny fiverr.com.

  Aby skonfigurować opcję wypłaty, należy przejść do ustawień:

  Selling – Revenues – Fiverr Revenue Card

  Fiverr Revenue Card

  to pełnoprawna karta bankowa wydawana we współpracy ze znanym systemem płatności Payoneer. Jeśli wybierzesz tę opcję, zostaniesz poproszony o wyrobienie tej karty. Jeśli wcześniej nie słyszałeś o systemie płatności, jeśli tak powiem - jest to wygodny i popularny system płatności, który umożliwia wypłacanie pieniędzy z witryn, a także składanie wniosków o płatność bezpośrednio od ludzi. Możesz zarejestrować się w systemie, uzyskać kartę bankową i korzystać z niej, zdjąć ją w dowolnym bankomacie na świecie lub opłacić w Internecie.

  Pozostaw swoją opinie!

  Fiverr
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!

  Zamówienie

  10

  Serwis

  10

  Cennik

  10

  Dostava

  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Fiverr

  Twoja opinia