EvoEstate

Wszystkie opinie

EvoEstate

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Hostinger

Hostinger

0 opinie

Hosting jest obecnie jedną z najważniejszych elementów cybernetycznego świata. Niezależnie od tego jaką stronę...

Logo OkapyKuchenne

OkapyKuchenne

0 opinie

Każdy z nas powinien zdawać sobie sprawę z tego jak ważna jest jakość powietrza które nas otacza. Zarów...

Logo Aluramy

Aluramy

0 opinie

W życiu każego człowieka przychodzi czas na wyjątkowe okoliczności związane z nagrodzeniem dotychczasowych wysił...

Logo Thomson

Thomson

0 opinie

Zimne dni często nadchodzą z zaskoczenia. Ciężko jest wtedy komfortowo spędzać czas w domu jeśli temperatura pow...

EvoEstate

Jeśli masz wątpliwości, z jakiej platformy powinieneś korzystać w przypadku nieruchomości, EvoEstate jest prawdopodobnie najlepszym miejscem do rozpoczęcia. Możesz użyć automatycznego inwestowania, aby inwestowanie było bardzo pasywne, a ich rynek wtórny pomoże ci ponownie sprzedać swoje inwestycje - jeśli odkryjesz lepsze możliwości gdzie indziej. EvoEstate oferuje nowy i innowacyjny sposób na dywersyfikację inwestycji na platformach crowdfundingowych dla inwestycji w nieruchomości. Ale czy naprawdę warto korzystać z ich platformy?Jeśli więc rozważasz inwestowanie za pośrednictwem strony, sugerujemy najpierw przeczytać recenzję EvoEstate. Na tej stronie znajdziesz doświadczenia dotyczące EvoEstate, które pomogą Ci zdecydować, czy będzie to pasować do Twoich potrzeb. Recenzje i informacje zwrotne od byłych klientów mogą być przydatne w dostarczaniu szczegółowych informacji o tym, jak dobra jest firma.

O EvoEstate
Podobnie jak w przypadku wszystkich platform crowdfundingowych na rynku nieruchomości, EvoEstate to platforma finansowa, która pozwala ludziom stać się inwestorami w nieruchomości, bez wszystkich problemów, które zwykle wiążą się z inwestowaniem w nieruchomości. EvoEstate to całkiem nowa platforma, ponieważ została uruchomiona w lutym 2019 roku. Ich siedziba znajduje się w Tallinie w Estonii. Platforma otrzymała kapitał wysokiego ryzyka od Startup Wiseguys i Business Angels Fund. Współzałożyciele firmy Gustas Germanavičius i Audrius Visniauskas inwestują wraz z innymi inwestorami na platformie. Obecnie zainwestowali około 196 621 euro.

Produkty i usługi EvoEstate
EvoEstate działa jako agregator projektów, które są obecne na innych platformach, dzięki czemu inwestorzy mają dostęp do projektów na wielu platformach z jednego miejsca. Dzięki temu można bardzo szybko uzyskać zdywersyfikowany portfel bez konieczności tworzenia kont na kilku platformach. EvoEstate nie potrąca podatków od inwestycji. Zamiast tego użytkownik musi sam rozliczyc podatki z lokalnymi organami podatkowymi. Istnieje również funkcja automatycznego inwestowania. Korzystanie z funkcji automatycznego inwestowania na platformie pozwala umieścić swoje inwestycje na autopilocie, co oznacza, że można inwestować bez konieczności wybierania nowych pożyczek do inwestowania za każdym razem, gdy wygasa jedna z istniejących inwestycji kredytowych. Na EvoEstate można otrzymać premię za polecenie +0,5% przez 6 miesięcy. Wystarczy zarejestrować się za pomocą linku lub kodu promocyjnego od inwestorów powiązanych z platformą. Aby inwestować za pośrednictwem EvoEstate należy spełnić następujące wymagania: mieć co najmniej 18 lat, posiadać ważne konto bankowe, nie być obywatelem USA. Evo Estate obiecuje najlepsze projekty z innych platform, takich jak m.in. Civislend, Bulkestate czy Reinvest24.

Komplementy, skargi i porady dla EvoEstate
Czy kiedykolwiek inwestowales na EvoEstate? Jak dokładnie przebiegał proces? Czy ich oferty są korzystne? Czy faktycznie nie potrącają podatków od inwestycji? A jak wygląda ich obsługa klienta, w przypadku pytań lub skarg? Podziel się z nami swoim doświadczeniem. Pomoże to innym potencjalnym graczom dokonać właściwego wyboru podczas wyboru podobnej aplikacji. Z przyjemnością wysłuchamy wszystkiego o Twoich doświadczeniach z Dokter Online. Daj nam znać, zostawiając recenzję.