EaseUS

Wszystkie opinie

EaseUS

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Hola

Hola

2 opinie

Zapewne na co dzień korzystasz z Internetu i oferowanych przez niego możliwości. Codziennie przeglądasz swoje ulubione serwisy,...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

Logo K7 Computing

K7 Computing

1 opinie

Żyjemy w cyfrowej erze, a jej znakiem szczególnym jest ogromna liczba osób, które na co dzień korzystają z dobr...

EaseUS

Istotą pracy przy komputerze jest możliwość zapisania plików każdego formatu, po to, by w następnym dniu pracy móc znów z nimi pracować. Niestety czasem zdarza się nieoczekiwane, a awarie systemu czy zawirusowanie oprogramowania prowadzi do utraty newralgicznych, niezbędnych w pracy danych, plików, zdjęć, multimediów, plików tekstowych i graficznych i wszystkiego, nad czym tak pieczołowicie pracowaliśmy. Z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania i międzynarodowe korporacje, dla których łatwość użytkowania ich oprogramowania oraz przydatność tworzonych przez nie narzędzi, aplikacji i programów pomaga milionom użytkowników nie tylko w odzyskiwaniu utraconych danych, ale i na wielu innych polach użytkowania prywatnych i biznesowych komputerów. Jednym z międzynarodowych liderów, któremu zaufało już kilkaset milionów użytkowników z całego świata, a jednocześnie cieszącym się doskonałą opinią, jest EaseUS, które jest producentem technologii, pomagającej każdemu ze swych odbiorców w ciężkich chwilach pracy przy maszynie, jaką jest komputer.

O EaseUS
EaseUS jest azjatycką korporacją działająca w branży oprogramowania komputerowego, która swoją działalność rozpoczęła w 2004 roku. Ich historia sięga jednak jeszcze rok wstecz, kiedy to powstał ich pierwszy program do tworzenia partycji na komputerach osobistych. Firma i jej oprogramowanie cieszy się wyjątkowym zaufaniem odbiorców i doskonałą opinią w internecie. Ich oprogramowanie było już wielokrotnie nagradzane, a firma wciąż prężnie się rozwija, posiadając placówki na wszystkich technologicznie zaawansowanych kontynentach świata.

Oprogramowanie komputerowe tego producenta rozprowadzane jest przez niego osobiście oraz przez inne podmioty gospodarcze. Przez własne i ich zaangażowanie jest ono już obecne na rynkach ponad 190 krajów świata, Ponad 500-milionowa społeczność użytkowników ich oprogramowania pozostawiła im po sobie znak ponad 5 milionów pozytywnych opinii.  17 lat działalności pozwoliło rozrosnąć się do tego niesamowitego poziomu.

Oprogramowanie, obsługa klienta, wsparcie techniczne i wyjątkowa oferta w EaseUS
Oferta EaseUS w rzeczywistości może być uznana za bardzo wyjątkową. Poczynając od nagradzanego oprogramowania, poprzez uznanie odbiorców i ogrom pozytywnych opinii klientów, aż po obsługę klienta dostępną 24 godziny na dobę z możliwością porozumienia się z nią w ponad 20 językach świata. Także z gwarancją zwrotów poniesionych kosztów i poprzez dostarczenie 30-dniowej darmowej wersji oprogramowania przed zachęceniem odbiorców do zawarcia stałej umowy abonamentowej na oprogramowanie tworzone przez tego producenta.

Obsługa klienta rzeczywiście dostępna o każdej porze dnia i nocy jest także w stanie zapewnić bezpłatna pomoc techniczną osobom, które niekoniecznie muszą być tak doskonale obeznane z posługiwaniem się nowymi technologiami, jak pokolenie Millenialsów i ich młodsi koledzy.

Proponowane przez tego azjatyckiego giganta oprogramowanie zabezpieczone jest także 256-bitowym kodem SSL, przez co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo jego użytkowania. Jak informują na ich stronach przedstawiciele firmy, bierze ona sobie za cel wprowadzanie mądrych i sprytnych rozwiązań pomagających społeczności w technologicznie zaawansowanym świecie.

Opinie o EaseUS
EaseUS przez prawie dwie dekady prowadzenia działalności jako producent oprogramowania zyskało grono wyjątkowo oddanych klientów, którzy docenili wysiłki tego giganta. Nie pozostał on też na laurach i wciąż parł w przód, stale rozwijając swoje produkty, po to, by nieść pomoc klientom zamieszkałym na każdym kontynencie. Jeżeli więc miałeś okazję być jednym z nich, daj tu feedback, by pomóc innym szybciej ocenić jego oprogramowanie. Opisz doświadczenie, które skłoniło Cię do pozostania z tym producentem lub odejścia do konkurencji, która przecież również nie pozostaje daleko w tyle.