Dr Las Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Dr Las

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Alicja
Dr Las to nie tylko sklep internetowy, to piękna historia firmy, którą zafascynowała natura i dobrodziejstwa jakie ze sobą niesie, czyli zioła. Zioła i generalnie różne naturalne specyfiki są niedo...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  różne

  Dr Las to nie tylko sklep internetowy, to piękna historia firmy, którą zafascynowała natura i dobrodziejstwa jakie ze sobą niesie, czyli zioła. Zioła i generalnie różne naturalne specyfiki są niedoceniane, a przecież od tysięcy lat pomagają nam, leczą i czasem ratują życie. Ten kto stworzył ten sklep to zrozumiał i dzieli się tym. Na początek wspomnę, że sklep internetowy działa bardzo dobrze, zakupy odbywają się bezproblemowo.
  Godnym podziwu jest ogromny wybór produktów jakie znajdziemy w ich ofercie. Jest tam naprawdę bardzo dużo rzeczy i jak już zaczniesz tam szperać to trudno przestać, jest mnóstwo do odkrycia. Polecam zajrzeć do ich bloga, znajdziecie tam kilka ciekawych pozycji i fajnie się czyta. Super sklep. Pozdrawiam!


Inni również oglądali

Logo HelloPrint

HelloPrint

1 opinie

O sklepie HelloPrint Właścicielem sklepu HelloPrint jest firma Helloprint B.V. z siedzibą w Rotterdamie w Holandii, mieszcząca...

Logo Go Daddy

Go Daddy

1 opinie

O firmie Go Daddy GoDaddy napędza jedną z największych platform cloudowych na świecie, dedykowaną małym, niezale&...

Logo Tiqets

Tiqets

1 opinie

Jaką następną atrakcję turystyczną planujesz zobaczyć? A może wybierasz się do galerii albo muzeum? Kultura...

Logo Zaplo

Zaplo

1 opinie

ZaskoczyÅ‚y CiÄ™ nieoczekiwane wydatki? Potrzebujesz gotówki i szukasz odpowiedniej instytucji? Weż po&Ar...