Corel

Wszystkie opinie

Corel

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

Logo K7 Computing

K7 Computing

1 opinie

Żyjemy w cyfrowej erze, a jej znakiem szczególnym jest ogromna liczba osób, które na co dzień korzystają z dobr...

Logo HelloSmart

HelloSmart

1 opinie

Zdarza się, że jesteś w sytuacji która wymaga sprawdzenia i porównania dziesiątek produktów z oferty wielu...

Corel

Wyścig technologiczny firm branży software dostarczających wyjątkowe rozwiązania klientom z całego świata zmusza je do systematycznego ulepszania własnych produktów cyfrowych i oprogramowania przydatnego w wielu komputerowych środowiskach roboczych i amatorskich. Budowanie przyjaznych odbiorcom interfejsów i coraz lepszych programów przydatnych choćby do obróbki zdjęć, tworzenia projektów graficznych, grafiki wektorowej, obrabiania i odtwarzania multimediów, obsługi dysków DVD czy wszystkiego, czego można dokonać przy użyciu wydajnego komputera i jakościowego oprogramowania jest miarą sukcesu producentów, którzy przez lata wyznaczali trendy w tej niewdzięcznej, lecz naprawdę wyjątkowej branży. Wśród perełek, które w dawnych latach wyprzedzały swoje czasy i rewolucjonizowały rynek oprogramowania graficznego, znajdzie się z pewnością kanadyjska firma Corel, która od czasu pojawienia się w 1989 roku produktu CorelDRAW wciąż ulepszą tę znaną i cenioną przez wielu użytkowników markę.

O Corel
Historia firmy Corel sięga kilku dekad wstecz, do czasów, gdy rynek komputerowy zaczął być podbijany przez pierwsze nowoczesne komputery prywatne, tak zwane PC. Już w roku 1989 stworzyła wyjątkowy produkt, którym był wtedy CorelDraw i który obecnie doskonale trzyma się na rynku programów graficznych. Producent ten nie posunął się w latach i nie pozostał na laurach po udanych kilku i wielu kolejnych wznowieniach własnego oprogramowania komputerowego i z powodzeniem wszedł na kolejne, branżowe rynki, wypuszczając inne, równie dobrze znane, produkty gatunku software.

Firma ta z siedzibą w Ottawie w Kanadzie rozprowadza swoje produkty przy użyciu własnej platformy sprzedażowej, jak i z wykorzystaniem wielu lokalnych sieci handlowych parających się dostarczaniem dobrego oprogramowania do komputerów osobistych. Jest już obecna w 75 krajach świata. Ten międzynarodowy lider, którego flagowy produkt zdobył uznanie, na które zdecydowanie sobie zapracował, nie szczędzi sił, by z każdym dniem, miesiącem i rokiem ulepszać swoje produkty, by nie zostać w tyle za rywalizującymi z nim innymi światowymi gigantami.

Oprogramowanie, dostawa, obsługa klienta w firmie Corel
Najbardziej rozreklamowanym i znanym oprogramowaniem firmy Corel jest CorelDraw. To wydajne, stale doskonalone oprogramowanie graficzne do obróbki zdjęć i do tworzenia grafiki wektorowej. Firma ta zajmuje się ponadto tworzeniem i rozprowadzaniem oprogramowania przydatnego do obróbki innych multimediów. Sprzedawane w ramach usługi z systematycznymi aktualizacjami i możliwością wykupienia abonamentu, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom obecnego rynku, który zmienia perspektywę i odchodzi od jednorazowych płatności za software sprzedawany bez stałego wsparcia ze strony producenta.

Zakupu oprogramowania pochodzącego od tego producenta można dokonać na wiele sposobów. Jednym z nich jest bezpośredni zakup poprzez jego platformę sprzedażową. Tam też można skorzystać z ofert promocyjnych czy dokonywać zakupu w dni, kiedy promocje nabierają rozpędu, jak choćby w czasie świątecznym czy w Czarny Piątek. Aby w pełni korzystać z możliwości, a w szczególności z systematycznych aktualizacji konieczne jest posiadanie stabilnego łącza internetowego.

Z obsługą klienta można tam kontaktować się na kilka prostych sposobów. Telefonicznie, wysyłając wiadomość e-mail czy kontaktując się poprzez czat. Ponadto wokół ich produktu zebrała się duża społeczność, która chętna jest do pomocy osobom poszukującym wsparcia w temacie użytkowania oprogramowania tego kanadyjskiego przedstawiciela branży software.

Opinie o Corel
Być może korzystasz od lat z oprogramowania firmy Corel. A może poszukujesz dobrego narzędzia do tworzenia grafiki wektorowej i obróbki zdjęć czy multimediów. Czy poszukujesz wsparcia jako początkujący grafik? A może pragniesz zdobyć nowe umiejętności, dzięki którym znajdziesz pracę marzeń? Niezależnie kim jesteś, jeżeli korzystasz lub korzystałeś z oprogramowania tego producenta, opisz swoje doświadczenie i daj feedback, który pomoże innym. Są tu przecież i ci, którzy poszukują rzetelnych opinii klientów, dzięki którym sami będą w stanie podjąć decyzję o zakupie oprogramowania tego czy innego sprzedawcy.