NiezależnaOpinia

  Opinie Antywirus | Bitdefender

  Od 1999 r. tj. od czasu powstania, firma Bitdefender aktywnie działa w branży IT na terenie całego kraju. Tworzy innowacyjną i ciągle rozwijającą się firmę. Zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów, związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych. Aby zapewnić klientom dostęp do najnowszych technologii, w swojej ofercie Bitdefender posiada produkty, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: Bitdefender, ESET.

  Misja Bitdefender

  Będąc otwarty na potrzeby rynku, Bitdefender stale unowocześnia i powiększa ofertę produktów oraz usług, dostosowując je do nowych wymagań rynku. Przywiązuje ogromną wagę do wysokiej jakości wykonywanych usług. Specjaliści o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie bezpieczeństwa IT, świadczą bezpłatną pomoc techniczną w zakresie instalacji i konfiguracji zakupionych aplikacji oraz urządzeń. A także służą poradą przy wyborze optymalnych rozwiązań ochronnych do posiadanych zasobów informatycznych. Bitdefender posiada duże doświadczenie, związane z obsługą klientów indywidualnych, hurtowych oraz salonów sieci sklepów komputerowych. Współpracuje z wieloma firmami w kraju i zagranicą. Od 2012 roku firma Marken Systemy Antywirusowe jest Oficjalnym Przedstawicielem w Polsce firmy Bitdefender – jednego z czołowych producentów ochrony antywirusowej.

  Oferta Bitdefender

  Formy płatności:

  1) Przelew elektroniczny - rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl). Ze względu na szybkość realizacji jest to preferowany sposób zapłaty za zamówienie. Płacisz i o ile nie jest to weekend klucz prawdopodobnie masz jeszcze tego samego dnia! Płatność za pośrednictwem Blue Media S.A. daje możliwość dokonania szybkiej i bezpiecznej zapłaty za zakupione produkty. W takim przypadku odbiorcą zapłaty jest firma Blue Media S.A., która jest pośrednikiem obsługującym transakcję.

  2) Przedpłata na konto / Tradycyjny przelew - w tym przypadku to firma Marken Systemy Antywirusowe jest odbiorcą. Zamówienie zrealizuje niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Dla pewności w tytule trzeba wpisać numer zamówienia, który znajduje się u góry niniejszego e-maila. Płatności możesz dokonać w dowolny sposób, np. w banku, na poczcie lub przez Internet. Jest to sposób zapłaty preferowany w przypadku, gdy nie posiadasz konta bankowego umożliwiającego korzystanie z jednego z systemów płatności elektronicznych opisanych w punkcie 1. Także zwróć uwagę na to, że fakt wykonania zlecenia przelewu nie jest równoznaczny z wpłynięciem pieniędzy na konto sklepi, nawet jeżeli odpowiednie środki na Twoim koncie zostały zablokowane. Cała operacja przelewu od momentu jego zlecenia do momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie sklepu może trwać do kilku dni (najczęściej 2 dni) i nie jest zależna od procedur obowiązujących w sklepie, ale od sposobów realizowania operacji finansowych między bankami. Niestety firma nie jest w stanie wysłać kodów zanim nie zaksięguje wpłaty. Jedynym potwierdzeniem wpłaty za zamówienie jest zaksięgowanie środków na jego rachunku bankowym wskazanym po złożeniu zamówienia.

  Towar Bitdefender wysyła drogą elektroniczną lub kurierem. Koszty wysyłki towaru:

  - 30,00 zł - przesyłka kurierska z przedpłatą,

  - 0,00 zł - licencje wysyłane drogą elektroniczną.

  Zamówienia złożone i opłacone do godziny 16:00 zwykle są wysyłane w następnym dniu roboczym. Najwcześniejszy możliwy termin wysyłki jest automatycznie szacowany w momencie składania zamówienia, a następnie potwierdzany przez handlowca e-mailem.

  Podziel się opinią!

  Czy korzystałeś już z usług Bitdefender? Co sądzisz o ofertach tej firmy? Zostaw swoją opinię!

  Antywirus | Bitdefender
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Antywirus | Bitdefender

  Twoja opinia