NiezależnaOpinia

  Opinie Airbnb

  Opinie o Airbnb

  Airbnb - platforma internetowa do hostingu, wyszukiwania i wynajmu krótkoterminowego prywatnych mieszkań na całym świecie.

  Użytkownicy Airbnb mają możliwość wynajęcia swojego zakwaterowania w całości lub w części podróżnym. Witryna zapewnia platformę do nawiązania kontaktu między gospodarzem a gościem, a także odpowiada za przetwarzanie transakcji. Airbnb oferuje mieszkania w 65 000 miast w 191 krajach świata. Od momentu założenia w sierpniu 2008 r. i do kwietnia 2017 r.

  Ponad 150 milionów osób znalazło mieszkanie za pośrednictwem strony internetowej Airbnb. Airbnb nalicza pewien procent za swoją działalność - od właścicieli mieszkań 3% kwoty rezerwacji od najemcy - od 6% do 12% od kwietnia 2017 r.

  Zalety:

  Wynajem prywatnego domu przez Airbnb w porównaniu z hotelami ma kilka zalet:

  • Koszt często, zwłaszcza w dużych miastach, dzięki Airbnb można znaleźć lepsze oferty niż w hotelach. Lub za te same pieniądze można uzyskać o wiele atrakcyjniejsze warunki - lepszą lokalizację, więcej przestrzeni, obecność kuchni, sprzętu AGD, basenu itp.

  • Komfort domu. Często mieszkania w airbnb są w pełni wyposażone, mają wszystko, czego potrzebujesz do życia, w tym pralkę, zmywarkę, kuchnię z pełnym zestawem urządzeń i naczyń itp. Właściciele, jeśli nie jest to ich działalność zawodowa, często wynajmują swoje zakwaterowanie w momencie wyjazdu lub jeśli potrzebujesz pieniędzy i masz możliwość zamieszkania w innym miejscu. W związku z tym w mieszkaniu trzeba będzie poczekać na domową atmosferę i możliwość poznania kultury kraju od wewnątrz.

  • Komunikacja z reguły dla właścicieli wynajem domu w airbnb to nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy, ale także możliwość rozmowy z obcokrajowcami. Dlatego często chętnie z Tobą rozmawiają, opowiadają o Twoim rodzinnym mieście, udzielają porad i zaleceń. W tym przypadku, oczywiście, jeśli potrzebujesz prywatności i nie chcesz z nikim rozmawiać, nikt nie będzie musiał się komunikować.

  • Możliwość wcześniejszego określenia szczegółów warunków. Przed dokonaniem rezerwacji tego lub innego mieszkania Airbnb zapewnia możliwość skontaktowania się z właścicielem i uzyskania odpowiedzi na pytania. Czy w pobliżu znajduje się supermarket, czy to daleko do najbliższego przystanku autobusowego, gdzie można zjeść smaczny i niedrogi obiad, czy nie ma hałaśliwych sąsiadów, gdzie są okna w pokoju i tak dalej - możesz wyjaśnić wszystko, co może mieć wpływ na jedną lub drugą stronę komfortu pobytu w tym miejscu.

  • Socjalizacja jeśli Twój profil Airbnb jest połączony z Twoim kontem na Facebooku, możesz zobaczyć, gdzie zostali Twoi znajomi i zapytać ich o wrażenia z tego miejsca.

  • Obecność premii początkowej. Podczas rejestracji w airbnb na polecenie znajomego otrzymujesz kupon o wartości 20 $, który możesz wykorzystać przy rezerwacji domu.

  • Plan ratalny. Od 2018 r. będzie można płacić za zakwaterowanie w ratach. Pierwsza rata jest dokonywana w dniu rezerwacji, druga - bliżej daty przyjazdu. Raty będą dystrybuowane do większości krajów, z wyjątkiem Brazylii, Chin i Indii.

  Zostaw swoją opinię o Airbnb

  Czy miałeś już okazję korzystać z usług Airbnb? Czy skorzystałbyś z tej opcji ponownie? Jakie są Twoje odczucia? Podziel się swoim doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej.

  Airbnb
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Airbnb

  Twoja opinia