Afranga Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Afranga

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

L
Lewandowska
'Afranga' to bezpieczna platforma inwestycyjna, która oferuje między 10 a 18 proc. zwrotu z inwestycji w różnego rodzaju pożyczki. Jestem usatysfakcjonowany z mojego doświadczenia jako klient 'Afra...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Recenzja firmy 'Afranga' - platformy inwestycyjnej

  'Afranga' to bezpieczna platforma inwestycyjna, która oferuje między 10 a 18 proc. zwrotu z inwestycji w różnego rodzaju pożyczki. Jestem usatysfakcjonowany z mojego doświadczenia jako klient 'Afrangi'. Co przede wszystkim podobało mi się w tej firmie, to ich gwarancja buyback - tzn. że jeżeli pożyczkobiorca nie zapłaci rat w czasie, firma wykupi od nas te kredyty. 'Roczne oprocentowanie rzędu 10-18%' brzmi niesamowicie zachęcająco i działa mobilizująco do składania pierwszych wniosków na stronie internetowej Afranga. Na początku trochę obawiałem się o ryzyko strat finansowych lub innych problemów technicznych na płaszczyźnie serwisowej, ale okazało się, że to co mnie spotkało było całkiem miałe przeżyciem. Bliska opieka doradcy sprawiła, że łatwo zostaliśmy poinformowani o zamieszczonych ofertach i ich cechy szczególne. Wszelkie terminowe transakcje zostały wprowadzone przez Grafika Afrykańskiego – dlatego strona jest atrakcyjnie graficznie i intuicyjna dla użytkowników. Podsumowując – warto zaufać nowoczesnej proinnowacyjnej firm jaką jest Afranga!


Inni również oglądali

Logo HelloPrint

HelloPrint

1 opinie

O sklepie HelloPrint Właścicielem sklepu HelloPrint jest firma Helloprint B.V. z siedzibą w Rotterdamie w Holandii, mieszcząca...

Logo Go Daddy

Go Daddy

1 opinie

O firmie Go Daddy GoDaddy napędza jedną z największych platform cloudowych na świecie, dedykowaną małym, niezale&...

Logo Tiqets

Tiqets

1 opinie

Jaką następną atrakcję turystyczną planujesz zobaczyć? A może wybierasz się do galerii albo muzeum? Kultura...

Logo Zaplo

Zaplo

1 opinie

ZaskoczyÅ‚y CiÄ™ nieoczekiwane wydatki? Potrzebujesz gotówki i szukasz odpowiedniej instytucji? Weż po&Ar...