Ubezpieczeniaonline

Wszystkie opinie

Ubezpieczeniaonline

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

P
Piotr
W wynajmowanych mieszkaniach często dochodzi do strat, co wynika ze statystycznie dużej liczby lokatorów oraz mniejszej dbałości o lokal, który nie jest własnością najemców. Odpowiedzialność za szk...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ubezpieczenie

  W wynajmowanych mieszkaniach często dochodzi do strat, co wynika ze statystycznie dużej liczby lokatorów oraz mniejszej dbałości o lokal, który nie jest własnością najemców. Odpowiedzialność za szkody warto rozdzielić już w umowie najmu, ale optymalnym rozwiązaniem jest wykupienie dwóch polis – jednej dla wynajmującego, drugiej dla właściciela. Odnosi się to w szczególności do długookresowego użytkowania nieruchomości.

  Polisa dla najemcynajczęściej ma węższy zakres, niż dla właściciela. Warto w niej zawrzeć OC w życiu prywatnym oraz kradzież z włamaniem, czyli opcje dostępne jako dodatkowe klauzule. W ten sposób chronimy się przed ewentualnymi zaniedbaniami, takimi, których skutkiem jest np. zalanie sąsiada (bardzo często występująca okoliczność). Mieszkania często wynajmowane są przez osoby, które się nie znają, a więc nie mają do siebie zaufania. W takich okolicznościach ryzyko wystąpienia kradzieży jest dość duże. Dlatego też warto pomyśleć o polisie uwzględniającej i kradzież z włamaniem, i zwykłą kradzież (bez niszczenia zamków czy wybijania szyb).


Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagraniczn...

Logo mtu24

mtu24

0 opinie

Lubisz wypoczywać za granicÄ…? Pewnie wiesz, że na wakacjach różne rzeczy mogÄ… s...

Logo Ocenapolis

Ocenapolis

1 opinie

W naszym życiu nieszczęścia zdarzają się zawsze niespodziewanie. Pożar domu, powódź, złamanie rę...

Logo Uniqa

Uniqa

1 opinie

Kupiłeś samochód lub mieszkanie i szukasz atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej? Jeśli tak to warto zapoznać się z of...

Ubezpieczeniaonline

Ubezpieczenie może dać ci komfort i spokój ducha. Niezależnie czy chodzi o samochód, dom, zdrowie, czy też zagraniczny wyjazd, posiadanie ubezpieczenia uchroni cię od niespodziewanych i często bardzo wysokich wydatków. Nie ryzykuj, aby w wyniku wypadku, uszczerbku na zdrowiu lub zniszczenia mienia, zostać bez żadnego wsparcia finansowego. Na rynku można znaleźć wiele firm ubezpieczeniowych. W większości przypadków zakup ubezpieczenia jest bardzo prosty i można to zrobić przez Internet. Którą firmę najlepiej wybrać? Gdzie zainwestować pieniądze i zabezpieczyć swoją przyszłość? Na tej stronie znajdziesz prawdziwe opinie klientów na temat firmy Ubezpieczenia Online. Przeczytaj komentarze lub zostaw opinię na temat tej firmy.

O firmie Ubezpieczenia online

Firma została założona w 2006 roku. Od tego czasu, zespół pomaga klientom w doborze ubezpieczeń. Ubezpieczenia online pracują z ponad 30 firmami, dzięki czemu oferują bogaty wybór ubezpieczeń. W 2007 roku firma rozpoczęła współpracę z różnymi agentami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu zwiększyła promocje oferowanych produktów. W 2008 roku na stronie ubezpieczeniaonline.pl pojawił się katalog agentów, dzięki któremu klienci mogą wyszukiwać agentów w swojej okolicy. W 2009 marka stworzyła portal informacyjny dla internautów, dzięki któremu osoby mogą dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczeń. Ze względu na rozwój firmy, w 2012 zostało otworzone Call Center. Dzięki niemu klienci mogą się łatwo skontaktować z firmą, a także zakupić ubezpieczenia przez telefon. Aby ułatwić wyszukiwanie najlepszych ubezpieczeń w 2013 na stronie ubezpieczeniaonline.pl powstała porównywarka ubezpieczeń. Firma otrzymała certyfikat “Najlepszy Sprzedawca” Towarzystwa Ubezpieczeń WARTA. Na stronie sprzedano już ponad 397149 Ubezpieczeń.

Produkty i usługi oferowane przez firmę Ubezpieczenia online

Ubezpieczeniaonline.pl to strona oferująca ubezpieczenia, które można kupić przez internet lub telefonicznie. W ofercie można znaleźć ubezpieczenia turystyczne, w tym na narty i snowboard, na samochód, na życie czy nieruchomości. Marka oferuje ubezpieczenia indywidualne, rodzinne, a także dla firm. Jeżeli szukasz ubezpieczeń inwestycyjnych, firma ma coś dla ciebie.


W zależności od polisy materiały wysyłane są za pomocą maila. Czas rozpoczęcia ubezpieczenia zależy od polisy. Strona obsługuje PayU, co umożliwia klientom szybką i bezpieczną płatność za usługi. Strona posiada certyfikat Trusted SSL Unizeto ®, który daje pewność bezpieczeństwa strony internetowej. Od poniedziałku do piątku, między godziną 9 a 20 działa telefon obsługi klienta, pod który klienci mogą zadzwonić w razie jakichkolwiek wątpliwości.


Na stronie można także znaleźć darmowe artykuły informujące o rodzajach ubezpieczeń oraz takich, które przekonują, dlaczego warto ubezpieczać siebie i bliskich.

Pozytywne opinie klientów, zażalenia i porady na temat firmy Ubezpieczenia online

Nie ryzykuj, że w razie wypadku zostaniesz bez środków do życia. Ubezpiecz się już dziś. Wybór ubezpieczenia może być trudny, w szczególności biorąc pod uwagę, jak wiele firm oferuje tego typu usługi. Nie kupuj w ciemno: sprawdź najpierw szczere opinie klientów, dzięki którym wybór ubezpieczenia będzie łatwiejszy. Jeżeli masz jakiekolwiek doświadczenia z firmą ubezpieczeniaonline.pl, opowiedz nam o nich. Czy zakup ubezpieczenia był prosty? Czy cały proces przebiegał pomyślnie? Być może kontaktowałeś się z obsługą klienta: jakie były twoje wrażenia? Czy musiałeś skorzystać z ubezpieczenia? Czy otrzymałeś pomoc i środki, jakie były obiecane w zawartej umowie? Podziel się z nami wszystkimi możliwymi informacjami na tej stronie i pomóż innym osobom w wyborze najlepszej firmy oferującej ubezpieczenia.