Ubezpieczeniaonline : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Ubezpieczeniaonline

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

P
Piotr
W wynajmowanych mieszkaniach często dochodzi do strat, co wynika ze statystycznie dużej liczby lokatorów oraz mniejszej dbałości o lokal, który nie jest własnością najemców. Odpowiedzialność za szk...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ubezpieczenie

  W wynajmowanych mieszkaniach często dochodzi do strat, co wynika ze statystycznie dużej liczby lokatorów oraz mniejszej dbałości o lokal, który nie jest własnością najemców. Odpowiedzialność za szkody warto rozdzielić już w umowie najmu, ale optymalnym rozwiązaniem jest wykupienie dwóch polis – jednej dla wynajmującego, drugiej dla właściciela. Odnosi się to w szczególności do długookresowego użytkowania nieruchomości.

  Polisa dla najemcynajczęściej ma węższy zakres, niż dla właściciela. Warto w niej zawrzeć OC w życiu prywatnym oraz kradzież z włamaniem, czyli opcje dostępne jako dodatkowe klauzule. W ten sposób chronimy się przed ewentualnymi zaniedbaniami, takimi, których skutkiem jest np. zalanie sąsiada (bardzo często występująca okoliczność). Mieszkania często wynajmowane są przez osoby, które się nie znają, a więc nie mają do siebie zaufania. W takich okolicznościach ryzyko wystąpienia kradzieży jest dość duże. Dlatego też warto pomyśleć o polisie uwzględniającej i kradzież z włamaniem, i zwykłą kradzież (bez niszczenia zamków czy wybijania szyb).


Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagranic...

Logo Link 4 Mama

Link 4 Mama

1 opinie

Wszyscy zdajemy sobie sprawę że, spokój ducha to jeden z najważniejszych aspektów naszego życia. Aby prowadzi...

Logo Ekta

Ekta

1 opinie

Zapewne wszyscy zdajemy sobie sprawę z niezwykle istotnego faktu jakim jest bezpieczeństwo w podróży. Gdy wybieramy si&#...

Logo Proama

Proama

1 opinie

Proama to według Dziennika Ubezpieczeniowego najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, kt&oacut...