NiezależnaOpinia

  Opinie Simplesurance

  Simplesurance to Twoja platforma do prostego dostępu do ubezpieczenia. Simplesurance wierzy w łatwe i inteligentne ubezpieczenie. Dlatego stale inwestuje w swoją unikalną platformę z przejrzystymi i wydajnymi usługami ubezpieczeniowymi, aby łączyć ludzi i biznes w dowolnym miejscu i czasie. W przypadku wystąpienia szkody elektroniki mobilnej, po przeprowadzeniu testów uszkodzonego urządzenia a przed przystąpieniem do jego naprawy, koniecznie jest uregulowanie opłaty wkładu własnego. Wysokość jego zależy od wybranej grupy cenowej (pierwotna cena zakupu nowego urządzenia). Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia na stronie internetowej Simplesurance. Wkład własny można zapłacić bezpośrednio online, po tym jak serwis zakończy sprawdzenie rozległości szkód dosłanego urządzenia. Oferowane metody płatności to karta kredytowa, PayPal, przelew. Po dokonaniu i zaksięgowaniu płatności na koncie Simplesurance, partner serwisowy zostanie o tym natychmiast poinformowany i niezwłocznie rozpocznie naprawę urządzenia. Partnerzy serwisowi firmy Simplesurance są w stanie naprawić większość uszkodzeń sprzętu szybko i w wysokiej jakości. Jeśli jednak sprzęt jest tak uszkodzony, że naprawa nie jest już możliwa, Simplesurance zwróci Ci cenę zakupu równowartościowego urządzenia, maksymalnie do sumy aktualnej wartości czasowej Twojego ubezpieczonego urządzenia. Jeżeli szkoda jest tak rozległa, że naprawa urządzenia nie jest możliwa, Simplesurance rozpatrzy ten przypadek w kategorii szkody całkowitej. W praktyce oznacza to, iż zwróci Ci koszty zakupu równowartościowego urządzenia zastępczego. W tym celu otrzymasz od Simplesurance krótką i prostą kalkulacje, w której wyjaśnione będzie obliczenie aktualnej ceny zakupu rownowartościowego urządzenia zastępczego, pomniejszoną o wysokość wkładu własnego. Cena ta może być równa maksymalnie wartości czasowej urządzenia. Rekompensata z tytułu odszkodowania w przypadku szkody całkowitej zostanie wypłacona klientowi dopiero po przedłożeniu z jego strony dowodu zakupu urządzenia zastępczego. Wypłacenie jedynie gotówki nie jest niestety możliwe.

  To takie proste z Simplesurance

  Możesz zapomnieć o wszystkim, co wiedziałeś o ubezpieczeniach do tej pory. Simplesurance Ci to ułatwi: szybkie zawarcie umowy o ubezpieczenie, bez papierkowej roboty, stały okres obowiązywania umowy i bez okresów wypowiedzenia. Abyś miał ochronę optymalną i mógł się koncentrować na ważnych rzeczach w swoim życiu.

  1. Wybór ubezpieczenia. Wybierz swoje ubezpieczenie i podaj w razie konieczności model i cenę zakupu.

  2. Wprowadzenie danych. Wprowadź numer seryjny produktu lub faktury. Do tego Twoje Dane adresowe aby Simplesurance mógł Ci przesłać twój certyfikat ubezpieczenia.

  3. Odesłanie i gotowe! Sprawdź swoje dane na koniec i zakończ proces przy pomocy opcji „Zakończ zakupy”. Twoje urządzenie natychmiast jest chronione!

  Jakie korzyści masz z ubezpieczenia produktu w Simplesurance:

  - Szybka pomoc od Simplesurance. Szkodę lub stratę można w prosty sposób zgłaszać całodobowo online. Bezzwłocznie Simplesurance zapewnia naprawę, zastępstwo lub zwrot.

  - Kompletna ochrona. Nie istotne, czy chodzi o błąd obsługi, uszkodzenie lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń ubezpieczeń Simplesurance wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

  - Przejrzysta umowa. Wszystkie ubezpieczenia firmy Simplesurance mają stały okres obowiązywania, który automatycznie się nie przedłuża. Płacisz tylko raz i do tego można samodzielnie określić czas umowy.

  - Proste zawarcie umowy. Przy pomocy kilku kliknięć można ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

  Opinie na temat sklepu internetowego Simplesurance

  Czy masz wiedzę na temat Simplesurance? Podziel się swoim doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej.

  Simplesurance
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Simplesurance

  Twoja opinia