Porowneo

Wszystkie opinie

Porowneo

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagraniczn...

Logo Ubezpieczeniaonline

Ubezpieczeniaonline

1 opinie

Ubezpieczenie może dać ci komfort i spokój ducha. Niezależnie czy chodzi o samochód, dom, zdrowie, czy też zagran...

Logo Ocenapolis

Ocenapolis

1 opinie

W naszym życiu nieszczęścia zdarzają się zawsze niespodziewanie. Pożar domu, powódź, złamanie rę...

Logo Uniqa

Uniqa

1 opinie

Kupiłeś samochód lub mieszkanie i szukasz atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej? Jeśli tak to warto zapoznać się z of...

Porowneo

W życiu nieszczęścia zdarzają się zawsze niespodziewanie. Pożar domu, powódź, złamanie ręki, wypadek samochodowy, czy zagubiony w podróży bagaż to tylko kilka z sytuacji, które sprawią, że nasze życie stanie się trudniejsze. Aby finansowo dać sobie radę w przeżyciu pechowych sytuacji, warto mieć różnego typu ubezpieczenia. Ale jak wybrać najkorzystniejsze? Jedną ze stron, które mogą okazać się pomocne przy wyborze właściwego ubezpieczenia na różne okazje jest Porowneo. A może już korzystałeś z usług w tym serwisie? Czy warto z niego skorzystać? Czy okazało się to przydatne? Czy musiałeś coś zareklamować? Czy przyjęto reklamację i otrzymałeś nowy produkt lub zwrot pieniędzy? Przeczytaj tu recenzje klientów, którzy dokonali zakupów w serwisie POROWNEO. Pomoże Ci to zadecydować, czy produkty tej firmy warte są Twoich pieniędzy.

O serwisie POROWNEO
Serwis Porówneo reklamuje się jako nowoczesna porównywarka ubezpieczeń i agent w jednym. Pozwala na wyliczenie składki ubezpieczenia komunikacyjnego i bezpośrednie porównanie ofert w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Platforma Porówneo to darmowa porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych, która pozwala na wyliczenie składki ubezpieczeniowej i porównanie ofert w różnych towarzystwach. Wśród partnerów serwisu można znaleźć kilkunastu ubezpieczycieli, natomiast ostateczna ilość ofert ubezpieczeń uzyskanych w wyniku kalkulacji będzie uzależniona od danych, jakie dana osoba poda w formularzu kalkulatora. Kalkulator na tej stronie daje możliwość wyliczenia składki na ubezpieczenia OC, AC, a także NNW. Oprócz tego na stronie porównywarki można znaleźć też ofertę ubezpieczeń turystycznych oraz ubezpieczeń nieruchomości. Po kalkulacji składki i wybraniu oferty konkretnego ubezpieczyciela jest możliwość zakupu kupić za pomocą Porówneo ubezpieczenia komunikacyjne lub umówić rozmowę z agentem.

Oferta serwisu POROWNEO
Serwis Porowneo oferuje następujące funkcje. Formularz kalkulatora OC Porówneo pokazuje jasną informację o sekcjach, które musimy przejść w celu wykonania kalkulacji. Cały proces wyliczenia składki ubezpieczeniowej podzielony został na 5 kroków: dane pojazdu, dane podstawowe, dane użytkowników, dane ubezpieczenia, a także porównanie ofert. Dodatkowym ułatwieniem jest także pasek postępu, który wyświetla się w każdej kolejnej sekcji. Dzięki temu użytkownicy mają świadomość, jak długa droga dzieli nas od poznania wyników porównania. Używanie większości dostępnych w Internecie narzędzi umożliwiających porównanie ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych, musimy być gotowi na konieczność wypełnienia długich i szczegółowych formularzy kalkulatora. Podobnie jest w przypadku Porówneo. Warto jednak mieć na uwadze, że tak szczegółowe pytania podyktowane są wymaganiami niektórych towarzystw ubezpieczeniowych, które do wyliczenia składki potrzebują szeregu danych.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące serwisu POROWNEO
Czy korzystałeś z serwisu internetowego POROWNEO? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usług tej firmy. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat serwisu POROWNEO. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług serwisu POROWNEO jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość jest adekwatna do ceny? Czy strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni mieli do powiedzenia na temat serwisu internetowego POROWNEO. Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.