Ocenapolis

Wszystkie opinie

Ocenapolis

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • No reviews yet!

    Find companies you have experience with and write reviews about them! Your reviews contribute to a more transparent market and improve the reliability of companies.

Inni również oglądali

Logo Aviva
Aviva
1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagraniczn...

Logo 4life Direct
4life Direct
1 opinie

O firmie 4life Direct Strona 4lif Direct należy do firmy 4Life Direct sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chmielnej 132/134. Firm...

Logo mtu24
mtu24
0 opinie

Lubisz wypoczywać za granicÄ…? Pewnie wiesz, że na wakacjach różne rzeczy mogÄ… s...

Logo LINK4
LINK4
0 opinie

LINK4 – pionier i lider ubezpieczeÅ„ w Polsce. Jedno z najczęściej wyróżnianych towarz...

Ocenapolis

W naszym życiu nieszczęścia zdarzają się zawsze niespodziewanie. Pożar domu, powódź, złamanie ręki, wypadek samochodowy, czy zagubiony w podróży bagaż to tylko kilka z sytuacji, które sprawią, że nasze życie stanie się trudniejsze. Aby finansowo dać sobie radę w przeżyciu pechowych sytuacji, warto mieć różnego typu ubezpieczenia. Ale jak wybrać najkorzystniejsze? Jedną ze stron, które mogą okazać się pomocne przy wyborze właściwego ubezpieczenia na różne okazje jest OcenaPolis.  A może już korzystałeś z usług w tym serwisie? Czy warto z niego skorzystać? Czy okazało się to przydatne? Czy musiałeś coś zareklamować? Czy przyjęto reklamację i otrzymałeś nowy produkt lub zwrot pieniędzy? Przeczytaj tu recenzje klientów, którzy dokonali zakupów w serwisie OCENAPOLIS. Pomoże Ci to zadecydować, czy produkty tej firmy warte są Twoich pieniędzy.

O serwisie OCENAPOLIS
Serwis Ocenapolis.pl należy do Ocenapolis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i ma swoją siedzibę w Warszawie. Firma ta nie jest ubezpieczycielem lecz pełni funkcję porównywarki ubezpieczeń. W usługach platformy znajdują się – kalkulator OC, kalkulator OC/AC, kalkulator ubezpieczenia na życie, kalkulator ubezpieczenia podróżnego i kalkulator ubezpieczenia mieszkania.Serwis Ocenapolis.pl jest platformą internetową służącą do porównywania ofert ubezpieczeń komunikacyjnych oc/ac, ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń nieruchomości, ubezpieczeń turystycznych i ubezpieczeń nietypowych. Serwis ten pozwala zaoszczędzić długie godziny na samodzielnym wertowaniu ofert. Klient otrzymuje gotową propozycję ubezpieczenia OC i AC. Ich baza to również polisy na życie, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia nieruchomości i mniej standardowe oferty, takie jak specjalne ubezpieczenia dla firm albo polisy na sprzęt elektroniczny. Cały zautomatyzowany proces doboru oferty nadzorowany jest przez doświadczonych doradców ocenapolis.pl.

Oferta serwisu OCENAPOLIS
W porównywarce Ocenapolis można znaleźć następujące opcje: UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE, UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE, UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNE, UBEZPIECZENIA NIERUCHOMOŚCI, UBEZPIECZENIA INNE RODZAJE. Ocenapolis.pl  ma na celu zbieranie w jednym miejscu oferty największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Ta porównywarka analizuje i zestawia je indywidualnie dla każdego użytkownika na podstawie informacji podanych w krótkim formularzu. Z pomocą kalkulatora ubezpieczeń ocenapolis.pl do potencjalnego klienta trafia spersonalizowana oferta. Polisa przygotowana przez porównywarkę ma obiektywnie najniższą cenę, jaką da się znaleźć na rynku za wybrany zakres ubezpieczenia. Serwis Ocenapolis.pl w kontekście porównywania ofert ubezpieczeniowych współpracuje z zewnętrznymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, które są nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego. Płatności w tym serwisie obsługiwane są przez karty Visa i Mastercard, a także Blue Media.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące serwisu OCENAPOLIS
Czy korzystałeś z serwisu internetowego OCENAPOLIS? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usług tej firmy. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat serwisu OCENAPOLIS. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług serwisu OCENAPOLIS jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość jest adekwatna do ceny? Czy strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni mieli do powiedzenia na temat serwisu internetowego OCENAPOLIS. Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.