Ocenapolis

Wszystkie opinie

Ocenapolis

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

T
Tomasz
Ciekawa porównywarka ubezpieczeń. Można tam znaleźć prawie wszystko ze standardowych ubezpieczeń, czyli ubezpieczenia na życie, komunikacyjne, OC/AC, ubezpieczenia turystyczne i również nieruchomoś...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ubezpieczenie

  Ciekawa porównywarka ubezpieczeń. Można tam znaleźć prawie wszystko ze standardowych ubezpieczeń, czyli ubezpieczenia na życie, komunikacyjne, OC/AC, ubezpieczenia turystyczne i również nieruchomości. Na podstawie informacji podanych w krótkim formularzu i z pomocą kalkulatora ubezpieczeń trafia do nas specjalnie dobrana do naszych potrzeb oferta. Stronka ta opiera się o współpracę z zewnętrznymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, które są nadzorowane przez Komisję Nadzoru Finansowego. Czyli Firma ocenapolis nie jest ubezpieczycielem, a tylko pełni funkcję pośrednika. Generalnie, bardzo dobrze się odnalazłem z tą porównywarką, podoba mi się jej sprawność, no i znalazłem zadowalające mnie ubezpieczenie mieszkania i zaoszczędziłem przy tym prawdopodobnie wiele godzin, które spędziłbym na przeszukiwaniu ofert. Polecam!


Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagraniczn...

Logo Ubezpieczeniaonline

Ubezpieczeniaonline

1 opinie

Ubezpieczenie może dać ci komfort i spokój ducha. Niezależnie czy chodzi o samochód, dom, zdrowie, czy też zagran...

Logo Uniqa

Uniqa

1 opinie

Kupiłeś samochód lub mieszkanie i szukasz atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej? Jeśli tak to warto zapoznać się z of...

Logo MediPakiet

MediPakiet

6 opinie

Zastanawiasz siÄ™, czy oferta MediPakiet jest dla Ciebie odpowiednia? Nie wiesz, czy Ty i Twoja rodzina potrzebujÄ… dodatkowego...