Lemonade

Wszystkie opinie

Lemonade

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagraniczn...

Logo Ubezpieczeniaonline

Ubezpieczeniaonline

1 opinie

Ubezpieczenie może dać ci komfort i spokój ducha. Niezależnie czy chodzi o samochód, dom, zdrowie, czy też zagran...

Logo Ocenapolis

Ocenapolis

1 opinie

W naszym życiu nieszczęścia zdarzają się zawsze niespodziewanie. Pożar domu, powódź, złamanie rę...

Logo Uniqa

Uniqa

1 opinie

Kupiłeś samochód lub mieszkanie i szukasz atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej? Jeśli tak to warto zapoznać się z of...

Lemonade

Każdy kto chce prowadzić bezstresowe i spokojne życie jest zaznajomiony z tematem ubezpieczeń. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego jak poważnym tematem są ubezpieczenia, z uwagi na fakt jakie niebezpieczeństwa na nas czyhają. Większość uważa, że ubezpieczenie społeczne oraz OC naszego pojazdu to wystarczający pakiet, czasem dodając do tego ubezpieczenie zdrowotne. Jednakże, w przypadku gdy prowadzimy własną działalność, a szczególnie rodzaj działalności zagrożony takimi aspektami jak warunki pogodowe, złodziejstwo, atak dzikich zwierząt lub inne niespodziewane czynniki - powinniśmy zainteresować się tematem ubezpieczeń na poważnie. Szczególnie gdy konkurencja firm na rynku wymusza na ubezpieczycielach ciągłe obniżanie składek tak, aby osoba ubezpieczona wybrała właśnie ich usługi. Zdarzają się sytuację, w których rolnik traci cały plon z powodu warunków atmosferycznych - jest to nieprzewidziany wypadek. W takiej sytuacji nie dość, że całe środki przeznaczone na inwestycję zostały "utopione" ale także przyszły kapitał, który miał pochodzić ze sprzedaży wychodowanych produktów rolnych nie jest możliwy do spieniężenia. Czy miałeś okazję skorzystać z usług firmy? Jeżeli tak, prosimy opisz swoje doświadczenie za pomocą naszej strony Niezależna Opinia W przypadku gdy dopiero zamierzasz skorzystać z usług bądź produktów danej firmy, pomocnym będzie zapoznanie się z sekcją opinii, gdzie klienci którzy mieli okazję współpracować z wyżej wymienioną firmą zamieścili swój feedback.

Na temat firmy Lemonade.
Ubezpieczyciel Lemonade twierdzi że odwróciłl tradycyjny model ubezpieczeń, mówiąc że traktuje składki jako pieniądze, które nadal należą do osoby ubezpieczanej. Wszystkie usługi, które świadczy Lemonade są proste i klarowne. Firma pobiera stałą składkę, obiecuje wypłacać odszkodowania niezwykle szybko oraz oddaje to co zostało w nadmiarze na cele charytatywne. Lemonade jest spółką, która istnieje na Nowojorskiej giełdzie pod symbole LMND. Firma została zaprojektowana aby nieść pozytywne zmiany w społeczeństwie, posiadają Oni certyfikat B-Corp Social impact - który jest częścią misji prawnej oraz modelu biznesowego firmy. Lemonade jest także chroniony przez gigantów rynkowych, posiadając gwarancję jakości znaku A-Rated, ubezpieczyciel jest w pełni regulowany przez największe marki na tej planecie.

O usługach i produktach Lemonade.
Jak twierdzi firma, wystarczy 90 sekund aby zakupić polisę za pośrednictwem ich strony internetowej. Również wypłata odszkodowania odbywa się niezwykle szybko, według firmy zajmuje to 3 minuty. Lemonade posiada w swojej ofercie między innymi typy polis ubezpieczeniowych takie jak polisy dla najemców, posiadaczy nieruchomości, właścicieli samochodów, zwierząt oraz osób które kochasz. Na stronie internetowej widnieje mnóstwo pozytywnych opinii otrzymanych od klientów Lemonade a średnia ocena wynosi 4.9 gwiazdki. Ubezpieczyciel przewidział również możliwość przeniesienia swojej aktualnej polisy twierdząc, że spora liczba osób ubezpieczona u innych usługodawców przeniosła się do nich, procentowa wartość klientów którzy zmienili swój zakład ubezpieczeniowy na Lemonade wynosi od 10% - 31% od każdego ze znanych ubezpieczycieli.

Odszkodowania i ich process Lemonade.
Firma informuje, że odszkodowania analizowane są przez sztuczną inteligencję dzięki czemu są w stanie reagować w ekspresowym tempie a czas oczekiwania na najszybciej zrealizowane odszkodowanie, które zarejestrowali wynosił 3 sekundy! Firma twierdzi, że 30% zażaleń analizowanych jest na bieżąco. Proces składania wniosku jest niezwykle prosty, wystarczy nacisnąć przycisk "odszkodowanie" na stronie internetowej firmy, po czym wypełnić formularz a sztuczna inteligencja, która posiada wbudowane algorytmy wykrywające oszustwo zadziała natychmiastowo. Jeżeli nasz wniosek został zaakceptowany przez algorytm, dostaniemy pieniądze od razu, w przeciwnym razie zajmie się nim grupa specjalistów.