Lemonade : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Lemonade

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

D
Dąbrowska
Lemonade to doskonała firma oferująca ubezpieczenie Hausrat- & Privathaftplichtversicherung dla swoich klientów. To jest firma, która stosuje nowoczesne technologie i angażuje się społecznie w popr...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Ocena Lemonade: ***** (5 gwiazdek)

  Lemonade to doskonała firma oferująca ubezpieczenie Hausrat- & Privathaftplichtversicherung dla swoich klientów. To jest firma, która stosuje nowoczesne technologie i angażuje się społecznie w poprawę jakości życia swoich klientów. Wysoka jakość usług Lemonade wynika z jej podejścia do biznesu poprzez wykorzystanie sztucznej inteligencji i narzędzi technologicznych w miejsce tradycyjnego biura maklerskiego. Proces aplikacji online jest szybki, łatwy i nie wymaga zbędnej dokumentacji - co uważam za bardzo korzystne dla mnie jako klienta. Dodatkowo, oferta Lemonade zaczyna już od bardzo przystępnej ceny 2 €/miesiąc! Wymienione powyżej cechy składają się na pełny obraz profesjonalizmu firmy oraz jej zdolność do dostarczenia najwyższej jakości usług na rynku ubezpieczeń. Podsumowując, z czystym sumieniem polecam firmę Lemonade każdemu poszukującemu rozwiązania bez problemów papierkowych i dodatkowego stresu.


Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagranic...

Logo Link 4 Mama

Link 4 Mama

1 opinie

Wszyscy zdajemy sobie sprawę że, spokój ducha to jeden z najważniejszych aspektów naszego życia. Aby prowadzi...

Logo Ekta

Ekta

1 opinie

Zapewne wszyscy zdajemy sobie sprawę z niezwykle istotnego faktu jakim jest bezpieczeństwo w podróży. Gdy wybieramy si&#...

Logo Proama

Proama

1 opinie

Proama to według Dziennika Ubezpieczeniowego najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, kt&oacut...