NiezależnaOpinia

  Opinie GENERALI

  Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, która od ponad 185 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów klientów na całym świecie. W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1998 r. Stale buduje swoją siłę, stawiając na zdywersyfikowany model biznesowy oparty na trzech kluczowych obszarach: ochronie majątku i życia klientów indywidualnych, zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczeniach korporacyjnych. Działalność w Polsce Generali prowadzi poprzez cztery wyspecjalizowane spółki:

  - Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  - Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  - Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.

  - Generali Finance Sp. z o.o.

  Generali stawia na długoterminową współpracę z klientami, kompleksowo chroniąc to, co najcenniejsze, na każdym etapie ich życia i rozwoju. Generali, obserwując światowe trendy, buduje ubezpieczenia przyszłości poprzez odpowiednie dostosowywanie się do zmian, które dotykają klientów i partnerów biznesowych każdego dnia.

  Wizja Generali

  Celem Generali jest aktywnie chronić i zwiększać życie ludzi. Generali odgrywa aktywną i kluczową rolę, by dzięki ubezpieczeniom jakość życia ludzi ulegała znaczącej poprawie. Istotą działania Generali jest to, co w ubezpieczeniach najważniejsze: zarządzanie i niwelowanie ryzyka w życiu osób prywatnych i instytucji. Generali angażuje się w budowanie wartości. Generali troszczy się o przyszłość i życie swoich klientów i współpracowników. Ostatecznie, ma wpływ na jakość życia ludzi: majątek, bezpieczeństwo, doradztwo oraz obsługa są na dłuższą metę kluczowe w polepszaniu wybranego przez klientów stylu życia.

  Misja Generali

  Misja Generali - być pierwszym wyborem przez dostarczanie solidnych i dostępnych rozwiązań ubezpieczenia. Logiczne i naturalne działanie Generali, które potwierdza najlepszą ofertę na rynku, opartą o jasne przewagi konkurencyjne. Generali realizuje zobowiązania, dążąc do najwyższej jakości. Przewidywanie lub zaspokajanie życiowych potrzeb lub nadarzających się okazji, dostosowanych do lokalnych i osobistych zwyczajów oraz potrzeb - tego, co postrzegane jest jako wartościowe. Proste, łatwo dostępne i zrozumiałe rozwiązania Generali. Zawsze konkurencyjne jakościowo i cenowo. Generali dąży do sformułowania oferty, będącej doskonałym połączeniem ochrony, doradztwa oraz obsługi.

  Wartości Generali

  Pierwsza wartość Generali - dostarczaj na obietnicę. Generali związał się długoterminową umową wzajemnego zaufania ze współpracownikami, klientami i interesariuszami. Wszystko, co robi Generali, polega na podnoszeniu jakości życia swoich klientów. Zobowiązuje się uczciwie spełnić tę obietnicę, budując z nimi silną więź.

  Druga wartość Generali - wartość jego ludzi. Generali docenia swoich ludzi, wspiera ich różnorodność. Inwestuje w ich rozwój, zapewniając przyjazne i przejrzyste środowisko pracy. Rozwój ludzi Generali zapewni dobrą przyszłość firmy.

  Trzecia wartość Generali - żyj wspólnotą. Generali jest dumny z przynależności do globalnej grupy, która tworzy długotrwałą, silną i wartościową relację na wszystkich obsługiwanych przez firmę rynkach. Na każdym z nich Generali czuje się jak w domu.

  Czwarta wartość Generali - bądź otwarty. Generali jest ciekawy świata, kompetentny, nie tworzy barier. Charakteryzują Generali otwartość i różnorodność postaw, pozwalające patrzeć na rzeczywistość z wielu perspektyw.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat Generali

  Miałeś okazję korzystać z usług Generali? Czy zamówienie przebiegło pomyślnie? Twoja opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  GENERALI
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o GENERALI

  Twoja opinia