NiezależnaOpinia

  Opinie Concordia

  Opinie Concordia

  Swój wybór, zostać ubezpieczonym, czy nie, każdy z Was robi samodzielnie. Czy Będziesz w stanie zapewnić sobie szczęśliwe życie na emeryturze, czy nie, zależy nie tylko od właściwego planowania finansowego życia, ale również od właściwego załatwienia ubezpieczenia.

  Jeśli człowiek nie jest specjalistą, trudno zrozumieć jakie ubezpieczenie jest potrzebne, w całej różnorodności firm ubezpieczeniowych i ich ofert ubezpieczeniowych. Nawet typowy produkt ubezpieczeniowy każda firma ubezpieczeniowa ma swoje własne cechy. Wiemy że to nie prosta sprawa, znalezienie rzetelnej firmy ubezpieczeniowej, prawda? Otóż kilka słów o popularnym w Polsce towarzystwie ubezpieczeń Consordia.

  Informacje dotyczące Concordia

  Concordia obecna jest na polskim rynku od 1997 roku. W tym czasie zdobyła zaufanie wielu Klientów i Partnerów, rozwinęła sieć sprzedaży, nawiązała współpracę z ponad 450 Bankami Spółdzielczymi. Swoje doświadczenie czerpie z blisko 140-letniej tradycji w świadczeniu usług ubezpieczeniowych głównego akcjonariusza - Concordii Versicherung Holding AG z Hanoweru. Od 2001 roku działalność prowadzi również Wielkopolskie Towarzystwo Ubezpieczeń Życiowych i Rentowych Concordia Capital S.A., które jest Towarzystwem oferującym ubezpieczenia na życie i razem z Concordia Polska TUW tworzy Concordię Ubezpieczenia.

  Concordia posiada obecnie 10 Oddziałów, prawie 40 Przedstawicielstw i Agencji Generalnych oraz współpracuje z blisko 2000 Pośrednikami w całej Polsce.

  Celem Concordii jest tworzenie produktów ubezpieczeniowych połączonych z solidną likwidacją szkód. Concordia wypełnia tę misję od kilkunastu lat pokazując, że jakość obsługi, kreowanie przyjaznej oferty, to metoda na zwiększanie konkurencyjności na polskim rynku ubezpieczeniowym.

  Oferta Concordia

  Concordia specjalizuje się w ubezpieczeniach rolnych, ubezpieczeniach ochrony prawnej, systemach ubezpieczeń dla firm oraz bancassurance dla bankowości spółdzielczej. Na polskim rynku ubezpieczeń Concordię wyróżnia tworzenie polis, które nie konkurują ceną, ale jakością świadczonych usług. Towarzystwo przygotowuje produkty skierowane do m.in. mieszkańców średnich i małych miejscowości, klientów banków spółdzielczych, małych i średnich przedsiębiorstw, gmin, rolników.

  Kapitał zakładowy Concordia Polska TUW wynosi 57 286 298 zł, a kapitał akcyjny WTUŻiR Concordia Capital S.A. wynosi 27.000.000 zł.O pozycji Concordii świadczą także dane dotyczące udziału w rynku. Ubezpieczenia upraw w ramach oferty rolnej to 35%, w przypadku ochrony prawnej – aż 50%.

  Kontakt z Compensa

  Jakość, którą Concordia oferuje od momentu przekazywania informacji o produktach aż do po sprzedażowej obsługi, jest także potwierdzana przez jedną z najmniejszych liczb reklamacji składanych do Rzecznika Finansowego.

  Potwierdzeniem zaufania ze strony klientów, wysokiej jakości produktów i usług jest przyznanie Concordii licznych nagród i certyfikatów. Za pakiet ubezpieczeń dla rolnictwa – „Concordia Agro” certyfikatu jakości „Najlepsze w Polsce” w Konsumenckim Konkursie Jakości. Potencjał w zakresie jakości likwidacji szkód dostrzegła w 2010 roku Gazeta Bankowa i przyznała Concordii IV miejsce w rankingu Firm Ubezpieczeniowych.

  Pozostaw swoją opinię

  Czy masz wiedzę na temat firmy Concordia? Masz życzenie odnośnie ubezpieczenia Concordia? Twoje informacje mogą pomóc potencjalnym klientom w dokonaniu wyboru i decyzji czy skorzystać z usług Concordia. Każda opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich ubezpieczenia. Natomiast pracownicy grupy Concordia będą mogli uczynić wszelkich starań, by oferta firmy była odpowiednia i atrakcyjna dla potencjalnych klientów. Nawet krótki komentarz może przyczynić się do poprawy działalności firmy.

  Z przyjemnością będziemy służyć Ci dalszą pomocą!

  Concordia
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Concordia

  Twoja opinia