NiezależnaOpinia

  Opinie Benefia

  Opinie Benefia

  Z ubezpieczycielami – wcześniej lub później – będzie miał do czynienia każdy. Ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie podróży to tylko niektóre z produktów, z którymi się spotykamy. Skorzystanie z części z nich jest obowiązkowe, pozostałe są dobrowolne.

  Jak wybrać najlepszą firmę ubezpieczeniową, która zapewni odpowiednie usługi za niezbyt wysokie składki? Jedną z firm ubezpieczeniowych, które możesz wybrać, jest firma Benefia. Czy wiesz jednak jaka jest polityka tej firmy? Czy otrzymanie odszkodowania nie jest problemowe? Czy łatwo będzie wykupić jedną lub więcej usług za pośrednictwem ich strony internetowej? Czy ich obsługa klienta działa sprawnie i szybko? Na te pytania najlepiej odpowiedzą klienci firmy, którzy już wykupili polisę ubezpieczeniową w Benefia. Przeczytaj ich recenzje, aby sprawdzić, czy firma Benefia jest właśnie tą, którą powinieneś wybrać. Ich komentarze, opinie i doświadczenia mogą pomóc ci w podjęciu decyzji.

  Informacje dotyczące Benefia

  Benefia Ubezpieczenia to spółka dedykowana do sprzedaży ubezpieczeń majątkowych w sieciach dealerów samochodowych, w obszarze ubezpieczeń direct oraz w alternatywnych kanałach dystrybucji ubezpieczeń, tzn. miejscach do tej pory nie kojarzących się z ubezpieczeniami, takich jak Stacje Kontroli Pojazdów, serwisy i warsztaty samochodowe, stacje benzynowe, a także banki, kioski RUCHu oraz inne sieci handlowe lub usługowe.

  Spółka specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń za pośrednictwem narzędzi informatycznych wykorzystujących nowe technologie. Benefia Ubezpieczenia posiada jedyny na rynku ubezpieczeniowym system mobilny BENEFIA Tu I Teraz, który pozwala na przedstawienie oferty ubezpieczeniowej w kilka sekund dzięki wykorzystaniu technologii skanowania kodów AZTEC umieszczonych w każdym dowodzie rejestracyjnym.

  Oferta Benefia

  Ubezpieczenie OC w Benefii to oczywiście standardowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, regulowane ustawą i podobnie jak w każdym innym towarzystwie, chroni ono interesy majątkowe ubezpieczonego w momencie, gdy spowoduje on szkodę ubezpieczonym pojazdem.Ubezpieczenie OC to nie jedyny produkt proponowany przez spółkę. Towarzystwo obejmuje szeroką gamę ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Produkty ubezpieczeniowe adresowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do Klientów instytucjonalnych - w tym podmiotów gospodarczych, zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw.

  Jak zgłosić szkodę w towarzystwie Benefia?

  Chcesz zgłosić szkodę w Benefii? Towarzystwo uruchomiło Centrum Zgłoszeniowe, dostępne przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 6:00 – 22:00, dzięki któremu bardzo szybko zgłosisz szkodę i rozwiążesz wszystkie napotkane problemy. Jeżeli potrzebujesz informacji dotyczących szkody, możesz napisać wiadomość na adres: szkody@benefia.pl. Towarzystwo Benefia gwarantuje kontakt najpóźniej następnego dnia roboczego po wysłaniu wiadomości e-mail z numerem szkody w temacie wiadomości oraz numerem telefonu kontaktowego.

  Możesz również zadzwonić na numer tel. (+48 22) 544 14 22 lub tel: (+48 22) 544 14 78 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

  Pozostaw swoją opinię

  Czy masz wiedzę na temat firmy Benefia? Masz życzenie odnośnie ubezpieczenia Benefia? Twoje informacje mogą pomóc potencjalnym klientom w dokonaniu wyboru i decyzji czy skorzystać z usług Benefia. Każda opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich ubezpieczenia. Natomiast pracownicy grupy Benefia będą mogli uczynić wszelkich starań, by oferta firmy była odpowiednia i atrakcyjna dla potencjalnych klientów. Nawet krótki komentarz może przyczynić się do poprawy działalności firmy.

  Z przyjemnością będziemy służyć Ci dalszą pomocą!

  Benefia
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Benefia

  Twoja opinia