AXA

Wszystkie opinie

AXA

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Karol
Od 13 lat mam wykupione ubezpieczenia na życie do AXA. Niestety, miałem bezpośredni kontakt z dwoma osobami zarażonymi COVID i znajduję się na tyhc jakichś tam listach. Wszystkim osobom państwowe U...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Ubezpieczenie na życie

  Od 13 lat mam wykupione ubezpieczenia na życie do AXA. Niestety, miałem bezpośredni kontakt z dwoma osobami zarażonymi COVID i znajduję się na tyhc jakichś tam listach. Wszystkim osobom państwowe Ubezpieczenie Społeczne przeprowadziło już PCR w niecałe 24 godziny. AXA odmówiła mi zwrotu kosztów wykonania testu: jestem bezobjawowy. Jak zatrzymamy pandemię, skoro teraz 70% przypadków jest bezobjawowych, a te firmy nie uznają PCR? To wstyd… Zapłacę za PCR z własnej kieszeni, jeśli nie mają nic przeciwko temu, że jest to zagrożenie dla społeczeństwa i mojej rodziny, to to właśnie zrobię. Ale jestem rozgoryczony taką usługą od tak znanej firmy ubezpieczeniowej w Polsce.


Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagraniczn...

Logo Allianz

Allianz

0 opinie

Czy zastanawiasz się nad wyborem ubezpieczenia na życie lub dobrego funduszu emerytalnego? Być moż...

Logo mtu24

mtu24

0 opinie

Lubisz wypoczywać za granicÄ…? Pewnie wiesz, że na wakacjach różne rzeczy mogÄ… s...

Logo You Can Drive | ERGO Hestia

You Can Drive | ERGO Hestia

0 opinie

You Can Drive to marka Grupy ERGO Hestia, dedykowana internetowej sprzedaży ubezpieczeÅ„ komunikacyjnych. Jest to wyjÄ...