NiezależnaOpinia

  Opinie AXA

  Dla wielu z nas samochód to nieodzowna część naszego domu i rodziny. Korzystamy z samochodu codziennie, jadąc do pracy, zawożąc dzieci na zajęcia pozaszkolne, czy też na wycieczki weekendowe. Dlatego tak ważne jest, by nasz samochód działał tak, jak powinien. Najlepszym rozwiązaniem, by zadbać o nasze auto jest wykupienie polisy ubezpieczeniowej na samochód.

  Zastanawiasz się jednak, którą z firm wybrać?

  Rynek jest dość duży i konkurencyjny. Jak wiedzieć, która firma ubezpieczeniowa oferuje najlepszą pomoc przy najniższych składkach? Jedną z firm oferujących ubezpieczenia samochodu na rynku Polskim jest AXA. Czy jednak możesz być pewnien jak działa firma i czy oferuje odpowiednie usługi oraz czy składki nie są zbyt wysokie? Zapoznaj się z opiniami na naszej stronie i dowiedz się co o AXA mówią klienci tej firmy. Przeczytaj ich doświadczenia z AXA, opinie i oceny. Z pewnością pomoże Ci to zdecydować, czy Twój samochód będzie dobrze ubezpieczony w tej firmie.

  Informacje o AXA

  AXA to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. Swoją działalność w Polsce rozpoczęła w roku 2006. Jest to uniwersalna firma ubezpieczeniowa z pełnym wahlarzem ofert ubezpieczeń majątkowych (np. samochód, mieszkanie), a także ubezpieczeń na życie, z których korzysta ponad 3 mln klientów, w tym firmy i międzynaodowe korporacje. W Polsce AXA zajmuje piąte miejsce wśród firm ubezpieczeniowych z 4,7% udziałem rynkowym mierzonym przypisem składki brutto na koniec 2017 roku. AXA jest wyłącznym partnerem mBanku w Polsce w oferowaniu ubezpieczeń ochronnych na życie i majątkowych.

  Oferta firmy AXA

  Grupa Axa łączy w sobie 5 spółek oferujących różnego rodzaju ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne oraz fundusze emerytalne. Jeśli chodzi o ubezpieczenia komunikacyjne, klienci mogą skorzysać z ubezpieczenia AC, OC oraz usługi assistance. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) jest obowiązkowe dla wszystkich posiadaczy samochodów w Polsce. Obejmuje szkody związane z udziałem samochodu w ruchu drogowym, których następstwem jest m.in. uszkodzenie lub zniszczenie mienia oraz utrata zdrowia przez osoby poszkodowane w wypadku. Natomiast ubezpieczenie Autocasco (AC), znajdujące się w ofercie firmy AXA, jest ubezpieczeniem dobrowolnym zapewniającym pokrycie kosztów naprawy, bądź odszkodowanie w wielu sytuacjach: od drobnych uszkodzeń (np. stłuczki, wandalizmu), aż do szkody całkowitej (np. utraty samochodu w wyniku pożaru lub działania sił natury) lub utraty pojazdu w wyniku kradzieży. Grupa AXA oferuje taże swoim klientom ubezpieczenie dotatkowe Assistance, które zapewnia pomoc serwisową, informacyjną i medyczną – w zależności od wybranego wariantu – w razie wypadku, kradzieży lub awarii pojazdu.

  ​​​​​Dodaj opinie o AXA

  Każda opinia jest niezwykle ważna, zarówno dla firmy, jak i potencjalnego klienta. Sam wiesz, jak często sprawdzasz opinie kogoś innego lub pytasz znajomego na temat produktu, który zamierzasz kupić. Dlaczego nie sprawdzić rekomendacji obcnych klientów firmy AXA? Jeśli Ty korzystasz lub korzystałeś z usług firmy AXA, dodaj komentarz i opisz swoje doświadczenie związane z AXA. Każda opinia może pomóc firmie w zapewnieniu najlepszej jakości usług. Natomiast potencjalni klienci będą mogli dowiedzieć się więcej na temat AXA i dokonać wyboru najbardziej odpowiednich dla nich usług.

  AXA
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o AXA

  Twoja opinia