NiezależnaOpinia

  Opinie Aegon

  Każdy z nas wie jak dużą rolę odgrywa stabilność i poczucie bezpieczeństwa. Szczególnie gdy zakładamy rodzinę, kupujemy samochód i dom lub mieszkanie. Dlatego decydujemy się na ubezpieczenie naszych dóbr materialnych oraz naszego zdrowia. Chcemy być bowiem przygotowani na każdą sytuację i otrzymać wsparcie w przypadku choroby, wypadku czy też zdarzeń losowych. Którą firmę ubezpieczeniową powinniśmy wybrać? Rynek jest tak bogaty i konkurencyjny. Aegon to jedna z firm działających w Polsce, która oferuje usługi finansowo-ubezpieczeniowe. Jeśli jeszcze nie wiesz, czy zdecydować się właśnie na Aegon, najlepiej posłuchaj opinii obecnych klientów. Jak działa obsługa klienta, jakie są składki i czy odszkodowania są odpowiednio wypłacane. Takie informacje znajdziesz tutaj dzięki opiniom i komentarzom byłych i obecnych klientów Aegon.

  Informacje firmie Aegon

  Grupa Aegon to jedna z czołowych firm na świecie, która oferuje ubezpieczenia na życie, programy emerytalne i usługi z zakresu zarządzania aktywami. Firma powstała ponad 170 lat temu, jednak Grupa Aegon w obecnym kształcie powstała w 1983 roku w wyniku połączenia dwóch holenderskich firm ubezpieczeniowych: AGO i Ennia. Dziś Aegon jest jedną z 10 największych firm ubezpieczeniowych na świecie. Aegon działa w ponad 20 krajach w Europie, Azji i obu Amerykach. Ponad 28 tysięcy pracowników Aegon na całym świecie pracuje nad tym, by pomóc 26 milionom klientów firmy wziąć odpowiedzialność za swoją przyszłość finansową. Na koniec 2017 roku Aegon zarządzał portfelem inwestycji własnych oraz klientów wartym około 817 mld euro.

  Oferta Grupy Aegon

  Grupa Aegon oferuje szereg usług ubezpieczeniowo-finansowych. Klienci mogą dokonać wyboru między ubezpieczeniem na życie, produktami emerytalnymi i inwestycyjnymi. Grupa działa również w segmencie ubezpieczeń wypadkowych, uzupełniających ubezpieczeń zdrowotnych oraz ubezpieczeń majątkowych. Jeśli jesteś zainteresowany jedną z usług oferowanych przez Aegon, możesz zgłosić swoje zainteresowanie wypełniając krótki formularz na stronie internetowej Grupy Aegon, umawiając się na rozmowę lub spotkanie z agentem. Możesz również wysłać maila z zapytaniem bądź zadzwonić. Każdy klient Grupy Aegon ma dostęp do Strefy Klienta na stronie internetowej Aegon, gdzie znajduje się poradnik oraz odpowiedzi na często zadawane pytania. Ponadto można połączyć się z agentem, który udziela informacji na temat konta klienta.

  Jak Grupa Aegon rozpatruje sprawę?

  Jeśli klienci mają komentarze lub skargi, są one kierowane do biura głównego Aegon. Skargę można złożyć drogą mailową, telefoniczną, czy listownie. Odpowiedź na reklamację udzielana jest bez zbędnej zwłoki, jednak nie później niż w terminie 30 dni od dnia otrzymania reklamacji.

  Masz uwagi dotyczące Aegon?

  Gdy dokonujemy wyboru przedmiotu lub uslugi, przed decyzją często pytamy znajomych lub szukamy opinii na licznych forach internetowych. Pomaga to nam upewnić się w naszym wyborze lub też zdecydować się na konretny zakup lub usługę. Jeśli Ty byłeś lub jesteś klientem Grupy Aegon, zostaw swoją opinię i pomóż innym użytkownikom strony wybrać firmę ubezpieczeniową. Twój komentarz pomoże również Grupie Aegon w utrzymaniu najlepszej jakości usług.

  Aegon
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Aegon

  Twoja opinia