NiezależnaOpinia

  Opinie Vectra

  Wektra to jeden z liderów usług telekomunikacyjnych oraz czołowy operator kablowy. Vectra to grupa kapitałowa, telekomunikacyjny operator kablowy, jeden z liderów w Polsce pod względem liczby abonentów, ma ponad 1 milion abonentów, 99 punktów obsługi w 439 miastach Polscy. Zakres działalności Grupy Vectra to:

  - Telewizja kablowa, w tym dostęp do programów telewizyjnych w standardzie HD;

  - Dostęp do Internetu szerokopasmowy – tradycyjny kablowy oraz mobilny poprzez modem USB;

  - Telefonia stacjonarna i telefonia komórkowa bazująca na technologii cyfrowej.

  Historia Vectry

  Dynamiczny rozwój Vectry jest możliwy dzięki zwiększaniu efektywności biznesowej, rozwojowi organicznemu oraz akwizycji mniejszych sieci. Od lat Vectra uczestniczy w kształtowaniu i konsolidacji polskiego rynku multimedialnego, skupiając pod jedną marką lokalnych operatorów. Największymi osiągnięciami Vectry było dwukrotne pozyskanie sieci z łączną liczbą 100 tysięcy abonentów: w roku 2003 przejęcie Telewizji Kablowej Dami oraz w 2005 r. zakup Śląskiej Telewizji Kablowej, co umocniło pozycję Vectry wśród największych operatorów kablowych w Polsce. W styczniu 2009 roku firma zawitała zaś do Warszawy, przejmując miejscowego operatora Spray SA – spółkę notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

  Oferta Vectry

  Vectra jest grupą kapitałową będącą drugim pod względem liczby abonentów telekomunikacyjnym operatorem kablowym w Polsce. Obsługuje 1 milion klientów w na terenie całego kraju. Vectra oferuje usługi również dla biznesu, jest atrakcyjnym partnerem biznesowym dla każdego przedsiębiorstwa oraz innych operatorów telekomunikacyjnych. Vectra intensywnie rozwija infrastrukturę teleinformatyczną. Ogólnopolska sieć szkieletowa Vectry, przebiegająca pomiędzy miastami, oparta na światłowodach, ma prawie 7 tys. km. Jednocześnie łączna długość optycznych sieci to ponad 13 tys. km. Sieć Vectry zazwyczaj pracuje w systemie DWDM, jaki wielokrotnie zwiększa jej przepustowość. System DWDM jest ciągle rozbudowywany, w zależności od zapotrzebowania na dane pasmo oraz w momencie ekspansji. Obecna przepływność sieci osiąga n×100 Gbps. Przepływność, zasięg oraz zastosowanie nowoczesnych urządzeń i rozwiązań plasują sieć Vectry w czołówce wszystkich krajowych sieci teleinformatycznych.

  Odpowiedzialność społeczna

  Vectra prowadzi zdywersyfikowaną działalność na rzecz lokalnych społeczności w miejscowościach, w których oferuje swoje usługi. Wiąże się to z przekonaniem, że firma o tak dużym zapleczu i potencjale powinna aktywnie budować relacje z mieszkańcami tych miast i regionów, w których realizuje swoją aktywność biznesową. Vectra jest operatorem telekomunikacyjnym, który tysiącom polskich gospodarstw domowych umożliwia dostęp do mediów elektronicznych, w tym do Internetu. To nieprzerwany strumień rozmaitych treści kulturowych, informacyjnych, rozrywkowych oraz sportowych. Dla swoich abonentów Vectra jest czymś więcej niż tylko synonimem multimedialnej rozrywki, dlatego rozwija prowadzoną lokalnie działalność charytatywną firmy w regionach, gdzie ma abonentów, w tym w Gdyni, w której znajduje się siedziba Vectry. Vectra podejmuje przedsięwzięcia o charakterze społecznym, edukacyjnym i kulturalnym, traktując je jako swój wkład w życie danego regionu. Obecnie wyjątkowo ważne są dla firmy inicjatywy na rzecz dzieci, a także osób niepełnosprawnych. Vectra, której ponad 60% pracowników to osoby niedysponujące pełną sprawnością, jest firmą znoszącą bariery w ich pracy zawodowej, a także ograniczenia w codziennym życiu. Vectra stwarza przyjazne warunki pracy i pomaga w wielu innych dziedzinach, jak na przykład w rehabilitacji.

  Co sądzisz o ofertach Vectry?

  Podziel się opinią! Czy masz wiedzę na temat firmy Vectra? Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Vectra
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Vectra

  Twoja opinia