NiezależnaOpinia

  Opinie RusVPN

  O serwisie RusVPN

  Serwis RusVPN jest własnością Iron Media Group Ltd. Jest to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowana i zarejestrowana zgodnie z odpowiednimi przepisami Wspólnoty Dominiki, o numerze rejestracyjnym 2017 / IBC00023 i zarejestrowana na 3rd Floor, C&H Towers, Corner of Great Marlborough and Great George Streets, Roseau, 00152 , Wspólnota Dominiki.

  Oferta w serwisie RusVPN

  W ofercie serwisu RusVPN są trzy subskrypcje do wyboru: na 1 miesiąc za $9.99 miesięcznie, na 3 lata za $2.99 miesięcznie (jednorazowa opłata na 3 lata $107.64), na 1 rok za $4.99 miesięcznie (opłata jednorazowa na rok $59.88). Usługa RusVPN zapobieganie inwigilacji, zapewnia anonimowość online, możesz zmienić lub ukryć swój adres IP, zabezpiecza Wi-fi, szyfruje dane. RusVPN jest dostępny na systemy: Android, IOS, Windows, MacOS, Linux; jako rozszerzenie przeglądarek Chrome i Mozilla, oraz na router i openVPN.
  Z RusVPN możesz zaoszczędzić na grach. Np. Steam to platforma do gier, za pośrednictwem której można kupować licencjonowane gry i pobierać je na komputer. W serwisie Steam ceny różnią się w zależności od regionu, w którym się znajdujesz. Oznacza to, że Steam wybiera ceny gier w zależności od regionu, w którym się fizycznie znajdujesz. W niektórych przypadkach marża cenowa między niektórymi regionami może być bardzo wysoka. Na przykład chińscy użytkownicy płacą tylko 39,50 USD za Assassins Creed Origins, podczas gdy użytkownicy z USA płacą 59,99 USD! Używając RusVPN, możesz łatwo zaoszczędzić co najmniej 20 USD na różnych zakupach na Steamie. Zwykle, aby kupić coś na Steamie, wystarczy przejść do ich zasobu, zarejestrować się, wybrać grę, którą chcesz zapłacić, zapłacić za nią i pobrać. Aby oszczędzać na grach na Steamie, musisz mieć subskrypcję RusVPN, a następnie wykonać 3 proste kroki: Kup subskrypcję RusVPN. Znajdź interesującą Cię grę, a następnie przeglądaj Steam przy użyciu różnych serwerów. Znajdź serwer o najniższej cenie dla wybranej gry, połącz się z tym serwerem i kup niezbędną grę za niższą cenę.
  Jeżeli szukasz tańszego biletu, z RusVPN możesz zaoszczędzić. W miarę wchodzenia w nowe technologie internetowe, działy marketingu również robią duże postępy w tej dziedzinie. Biura podróży i linie lotnicze mogą teraz łatwo regulować swoje ceny, oceniając według adresu IP, od którego klienci zaczynają szukać. W większości przypadków zwiększają taryfy dla regionów, w których istnieje duże zapotrzebowanie na ich konkretne usługi, i robią większe zniżki dla regionów, w których mają mniej klientów, mając nadzieję na zwiększenie liczby klientów. Linie lotnicze i firmy pośredniczące w zakupie biletu lotniczego monitorują Twoją lokalizację za pomocą adresu IP. Po uzyskaniu twojego adresu IP pokażą ci ceny, które mają na podstawie twojego regionu. Najłatwiejszym sposobem na zaoszczędzenie dużych pieniędzy podczas podróży jest ukrycie adresu IP i szyfrowanie ruchu za pomocą RusVPN. Jeśli wybierzesz serwer regionu, który jest krajem trzeciego świata, szanse na uzyskanie lepszej oferty za trzykrotny lot lub urlop. Zaoszczędź pieniądze na podróżowaniu, wykonując 3 proste kroki. Kup subskrypcję na wszystkie serwery, które RusVPN ma do zaoferowania. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na swoim urządzeniu. Uruchom aplikację, wybierz serwer, połącz się z krajem, którego potrzebujesz i kupuj to, czego potrzebujesz, po niższej cenie.
  Za subskrypcje możesz zapłacić kartą kredytową Visa lub MasterCard, PayPal, WebMoney, Qiwi, bitcoin.

  Co sądzisz o ofercie RusVPN?


  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty RusVPN? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Jaka jest jakość produktów ofertowanych przez RusVPN? Jaką wybrałeś/aś formę płatności i dostawy? Jak szybki był czas realizacji Twego zamówienia? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od RusVPN.

  RusVPN Test: DNS? Fail! Speed? Fail! IP Leak? Fail! (OpenVPN)

  RusVPN
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o RusVPN

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy RusVPN jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o RusVPN. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje RusVPN?

  RusVPN działa głównie w kategorii Telekomunikacja, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na RusVPN . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.