NiezależnaOpinia

  Opinie Paymento

  O firmie

  Firma Paymento S.A. powstała w 2012 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na produkty w zakresie kompleksowej obsługi transakcji e-commerce w sieci Internet, oraz płatności w terminalach płatniczych pos. Jej akcjonariusze to w 100% Polski fundusz inwestycyjny, oraz osoby prywatne, od wielu lat związane z rynkiem finansowym oraz e-commerce. Zespół pracowników najwyższej klasy, ich wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku i produktów gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług.

  Działalność firmy skupia się na usługach B2C. Oferują kompleksowe rozwiązania w zakresie e-commerce: obsługę płatności online kartami płatniczymi z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technicznych, e-transferów i Pay By Link w całej Europie, alternatywnych form płatności takich jak np. Bitcoin, stacjonarnych i przenośnych terminali płatniczych pos, systemów oceny ryzyka transakcji (autorski system Protcard™), oraz narzędzi marketingowych i reklamowych wspomagających sprzedaż i konwersję.

  Celem firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, pozwalających na zapewnienie elastycznych rozwiązań i maksymalnego bezpieczeństwa zarówno konsumentowi, dokonującemu płatności kartami płatniczymi takimi jak Visa, MasterCard, American Express, Diners Club w sieci Internet jak i w terminalach pos. Monitoring transakcji z oceną ryzyka, obsługa transakcji, analiza i audyty, certyfikacja PCI DSS to usługi, które Paymento S.A. dostarcza swoim klientom na całym świecie.

  Terminale płatnicze

  Zarówno modele stacjonarne, jak i przenośne są elementem niezbędnym w każdym sklepie oraz punkcie usługowym. Coraz większa część konsumentów zastępuje płatności gotówkowe płatnościami kartą. Wygodne, proste w obsłudze, wyróżniające się przyjaznym interfejsem terminale płatnicze sprostają Państwa oczekiwaniom.

  Nowoczesne i funkcjonalne terminale płatnicze POS umożliwiające bezpieczną realizację transakcji przy użyciu kart. Zyskaj nowych klientów któryz preferują płatności kartami. Oferowane przez nas terminale płatnicze akceptują najpopularniejsze rodzaje kart płatniczych, doładowania telefonów komórkowych, Cashback oraz DCC. Prosta i przejrzysta umowa bez ukrytych opłat.

  Płatności online

  Pozwól klientom wybrać preferowaną formę płatności przez Internet, a firma zajmuje się jej obsługą. Poinformują klienta o wpłacie, przypominają o rozpoczęciu transakcji, pomogą w przypadku problemów, a zwrotu dokonają za Ciebie. Bezpieczne metody płatności, atrakcyjna oferta!

  Usługi dla branży turystycznej

  Branża turystyczna cechuje się wysokimi wymaganiami odnośnie form Płatności swoich klientów. Jedną z tego typu usług jest usługa zdalnego obciążenia karty płatniczej Klienta. Posiadają tego typu możliwość zarówno poprzez terminal płatniczy jak i poprzez aplikację internetową którą stworzyli specjalnie dla branży turystycznej.

  Wiele form płatności

  Akceptacja kart płatniczych za pomocą oferowanych przez nas rozwiązań to zarówno obsługa transakcji ecommerce – dokonywanych na stronach www z wykorzystaniem przekierowania na bezpieczne strony płatności (w pełni wspieranej poprzez 3D Secure).

  Oferują także możliwość pełnej integracji strony płatności we własnym serwisie internetowym lub aplikacji – bez konieczności przekierowania na zewnętrzne strony, a tym samym pełną integrację z Państwa sklepem lub serwisem internetowym.

  Produkty i usługi płatności internetowe spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa – certyfikat PCI DSS, status MasterCard Vendor, MasterCard Member Service Provider, Visa Agent, oraz jako pierwsza firma w Polsce zostali zarejestrowani przez organizację płatniczą Visa Europe jako Visa Merchant Agent. Spełniają również wymogi organizacji płatniczych będąc zarejestrowani jako Independent Sales Network (ISO).

  Podziel się opinią!

  Każda opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Nawet krótki komentarz może pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

  Paymento
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  4
  0% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  4
  Serwis
  rating
  2
  Cennik
  rating
  6
  Dostava
  rating
  4

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Terminal

  Niestety serwis praktycznie nie działa.za każdym razem muszę reklamować wysyłając wydruki e mailem. Na wypłatę z terminala czekamy 2-3 tygodnie. Nie polecam. Obsługa telefoniczną nie istnieje.

  Przez: Michał 04-05-2019
  Lez 26-11-2019

  Firma jest brokerem czyli pośrednikiem w zawieraniu umów. Pytanie czy wiesz z jaką firma masz podpisana za ich pośrednictwem umowę. Może to do nich powinieneś się zgłosić?

  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  4
  rating

  Napisz wlasną opinię o Paymento

  Twoja opinia