NiezależnaOpinia

  Opinie Netia

  Szukasz dostawcy usług on-line, który również pomoże Cię odnaleźć się w sieciowym gąszczu nowinek? Zwróć uwagę na Netia. Firma jest jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Netia dostarcza cyfrową telewizję, szerokopasmowy internet, telefonię komórkową i stacjonarną. Firma pracuje z użytkownikami indywidualnymi i biznesowymi. Netia oferuje również całą gamę usług dodatkowych jak na przykład Bezpieczny Internet czy Wirtualny Dysk. Sieć Netia to ponad 23 tys. km światłowodowych sieci, które łączą 50 największych polskich miast. W zasięgu Netia jest 72% biurowców w Polsce.

  Misja i wizja Netia

  Netia została założona na początku lat 90. ubiegłego wieku. Początkowo firma świadczyła usługi połączeń głosowych, poszerzała ofertę o usługi transmisji danych, płatnej telewizji cyfrowej oraz szerokopasmowego dostępu do Internetu. Od 2000 roku akcje Netia notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych. Firma Netia jest preferowanym dostawcą usług, dzięki:

  - dostarczaniu klientom biznesowym rozwiązań teleinformatycznych na bazie usług centrów danych oraz transmisji danych;

  - oferowaniu klientom indywidualnym usług na bazie platform multimedialnych;

  - aktywom sieciowym oraz infrastrukturze dedykowanym do segmentów Klientów indywidualnych i biznesowych;

  - zespołowi pracowników z pasją, inspirowanych wartościami Netia.

  Płac tylko za to, co chcesz zobaczyć

  Światłowodowa sieć szkieletowa Netia ma ponad 20 tys. km długości i łączy sieci firmy w ponad 50 miastach Polski oraz zapewnia kilkanaście połączeń międzynarodowych. Liczba obiektów telekomunikacyjnych, należących do Netia przekracza 30 tys., a liczba węzłów sieciowych to ponad 81 tys. sztuk. Szacuje się, że firma dociera ze swoją siecią do ponad 70 proc. biurowców w Polsce. W zasięgu sieci dostępowych spółek Netia znajduje się ponad 2,5 mln lokali. Prędkość przesyłania danych wynosi powyżej 100 Mb/s. W 2020 roku w ramach projektu Sieć XXI wieku sieć Netii ma zostać zmodernizowana do standardu światłowodowego. W ramach Strategii do 2020 roku w celu obniżenia kosztów utrzymania infrastruktury Netia zamierza przeprowadzić podział aktywów sieciowych przy jednoczesnym uproszczeniu i modernizacji systemów sieciowych. Realizacja Strategii pozwoli na efektywne zarządzanie segmentami komercyjnymi, pełną identyfikację aktywów i kosztów, a także zwiększy potencjał strategiczny poszczególnych elementów Netia w zależności od rozwoju scenariuszy konsolidacyjnych na polskim rynku. W dalszym ciągu celem strategicznym firmy Netia będzie dystrybucja środków pieniężnych do akcjonariuszy w ramach możliwości kreowanych przez rezerwy kapitałowe w Grupie oraz poziom generowanych przepływów pieniężnych. Tym samym polityka dystrybucyjna Netia pozostaje niezmieniona.

  Zadbaj o bezpieczeństwo Twojego domu z Netia

  Czy na pewno możesz czuć się bezpiecznie w Internecie? Chodzi o wirusy, kradzież tożsamości i prywatnych plików, obecnie to codzienność w Internecie. Sprawdź Bezpieczny Internet z Netia i już się o to nie martw. Bezpieczny Internet Netia to usługa, która pozwoli Ci się odciąć od tych zagrożeń raz na zawsze. Z Netia możesz kupować przez Internet i mieć pewność, że robisz to bezpiecznie. Netia także martwi się o ochronie Twoich danych płatniczych. Z Netia chroń dane Twojej karty i płać bez obaw kartą w internecie. Netia gwarantuje bezpieczną bankowość online. Kiedy robisz przelewy online, Netia dba o to, aby nikt poza Tobą nie miał dostępu do Twojego konta. Antywirusa od Netii możesz zainstalować na komputerze, smartfonie, tablecie.

  Podziel się opinią!

  Czy korzystałeś już z usług Netia? Co sądzisz o ofertach tej firmy? Zostaw swoją opinię!

  Netia
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Netia

  Twoja opinia