NiezależnaOpinia

  Opinie Cyfrowy Polsat

  Cyfrowy Polsat S.A. to polska platforma DTH. Została uruchomiona 5 grudnia 1999 r. I jest piątą co do wielkości platformą cyfrową w Europie i największą w Europie Środkowej i Wschodniej. Cyfrowy Polsat ma 3,47 mln abonentów.

  O Cyfrowym Polsacie

  Cyfrowy Polsat S.A. jest od kwietnia 2011 r. właścicielem Polsatu. Finansowanie nabycia Polsatu w maju 2011 r. Było możliwe dzięki emisji akcji i źródeł zewnętrznych. Dzięki Polsatowi Cyfrowy był w stanie dodać bardzo ważny standard do swojego portfolio w zakresie produkcji telewizyjnej i nadawania.

  Głównym produktem są płatne usługi związane z telewizją cyfrową oferowane przez Cyfrowy Polsat - jest to największy dostawca telewizji płatnej w Polsce i jedna z wiodących platform satelitarnych w Europie. Oferują również dodatkowe usługi (takie jak Cyfrowy Polsat GO, pay-per view, Video On Demand) i Multiroest. Świadczą również usługi online wideo za pośrednictwem IPLA w modelu subskrypcji i transakcji (PPV).

  Oferta firmy

  W ramach usług Cyfrowego Polsatu proponowana jest kompleksowa oferta zintegrowanych usług medialnych i telekomunikacyjnych takich jak: usługi telekomunikacyjne, również usługi głosowe i transmisji danych, a także usługi dodane (VAS). Świadczą usługi telefonii komórkowej głównie za pośrednictwem swojej spółki zależnej Polkomtel oraz usług telefonii stacjonarnej za pośrednictwem spółki Netia; mobilny Internet szerokopasmowy, oferowany pod dwiema zależnymi markami: Cyfrowy Polsat i More. Świadczą te usługi w najnowocześniejszych technologiach LTE i LTE Advanced. Oferują największy zasięg LTE w Polsce i naszych klientów. szerokopasmowa sieć stacjonarna Netia, której własne sieci dostępowe sięgają ponad 2,5 miliona domów, przeszła w ok. 180 polskich wypożyczalni.

  Grupa działa w dwóch segmentach biznesowych: segment usług i świadczenie usług dla ogółu społeczeństwa oraz segmenty nadawania i produkcji telewizyjnej. Ponadto Netia świadczy usługi w oparciu o dostęp do infrastruktury Orange Polska; nadawanie i produkcja telewizyjna przez Polsat, popularnego nadawcę na polskim rynku telewizyjnym, który oferuje 34 znane kanały telewizyjne, także ich podstawowy kanał POLSAT, jeden z wiodących kanałów FTA w Polsce; usługi hurtowe, w tym między innymi: połączenia sieciowe, tranzyt ruchu IP i głosowego, dzierżawa łączy oraz krajowe i międzynarodowe usługi roamingu.

  Porównaj ofertę telewizji z konkurencją naszej stronie.

  Opinia końcowa

  Produkty Cyfrowego Polsatu są warte zainteresowania i konkurencyjne na rynku. Warto porównać taryfy z innymi dostawcami usług telekomunikacyjnych.

  Na przykład bardzo interesującą ofertą Cyfrowego Polsatu jest rozpoczęcie pokazywania dwóch kanałów nadających wszystkie mecze polskiej ligi piłkarskiej. Kanały Canal + Sport 3 i Canal + Sport 4 stały się dostępne w bezpłatnej wersji próbnej dla subskrybentów pakietu Family i wyższych pakietów od 25 lipca.

  Miesięczna subskrypcja kanałów rozpocznie się od 10 zł, w zależności od pakietu, dla abonentów usług satelitarnych, IPTV i telewizji kablowej od operatora. Minimalna stawka będzie dostępna dla abonentów pakietu Family Max, a stawka wyniesie 20 zł dla abonentów pakietu Premium Max Plus. Abonenci bez umów stałych zapłacą 30 zł miesięcznie.

  Kanały będą dostępne dla abonentów przez co najmniej dwa lata, a wszystkie 296 meczy będzie dostępnych w tym sezonie.

  Cyfrowy Polsat
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Cyfrowy Polsat

  Twoja opinia