NiezależnaOpinia

  Opinie Bluehost

  O firmie Bluehost

  Bluehost jest wiodącą firmą zajmującą się rozwiązaniami hostingowymi. Od momentu założenia w 2003 roku Bluehost nieustannie opracowuje nowe sposoby realizacji swojej misji: umożliwienia ludziom pełnego korzystania z Internetu. Siedziba firmy znajduje w Orem w stanie Utah w Stanach Zjednoczonych. W 2003 usługi hostingowe Bluehost zostały założone przez Matt Heaton i Danny Ashworth w Provo, Utah. Firma opbsługuje ponad 2 mln stron internetowych. Zespół Bluehost to ponad 750, dostępmny 24 godziny na dobę. Od ponad 10 lat współpracują z WordPress. Od 2010 roku BlueHost jest częścią rodziny marek Endurance International Group.

  Oferta na Bluehost

  W ofercie Bluehost znajdziesz następujące produkty i usługi: hosting współdzielony, hosting WordPress, hosting VPS, hosting dedykowany, hosting dla sprzedawców, funkcje hostingu, usługi marketingowe, przewodnik WordPress, profesjonalny e-mail.
  Pierwsza grupa usług kierowana jest do użytkowników WordPress lub chcących rozpocząć działanie na WordPress. Pierwszy produkt to Hosting WordPress. Jest to rozwiązanie hostingowe WordPress, zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko zacząć. Nadaje się na witryna lub blog WordPress. Umożliwia zapoznanie się z nową witryną lub blogiem WordPress, zarządzanie wieloma stronami WordPress o niskim natężeniu ruchu. Hosting WordPress dostępny jest w trzech wariantach abonamentu miesięcznego: Basic, Plus i Choice Plus. WP Pro umożliwia budowanie i rozwój stron WordPress. Zawiera kompleksowe centrum marketingowe i pulpit nawigacyjny, narzędzia SEO, e-mail marketing i media społecznościowe. WP Pro jest dostępny w trzech wariantach abonamentowych: Build, zawiera wszystkie podstawy tworzenia profesjonalnej strony WordPress; Grow, wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować grono odbiorców witryny WordPress; Scale - zaawansowane funkcje do prowadzenia strony internetowej e-commerce WordPress. Sklepy internetowe obsługiwane przez WooCommerce - idealne do sprzedaży online, zawierają bezpieczne bramki płatnicze, w pełni konfigurowalne sklepy internetowe. Dostępne w trzech pakietach abonamentowych Starter, Plus, Pro, które różniące się ceną i funkcjonalnością. Każdy z abonamentów obejmuje: 1 darmową domenę, automatyczną instalacja WooCommerce, bezpłatny protokuł SSL, Google Moja Firma, 100 USD na reklamę Microsoft i 100 USD na Google Ads, wydając pierwsze 25 USD na nowe konto Microsoft Advertising i Google Ads.
  Kolejną grupą są usługi hostingu: Shared Web Hosting - budując stronę internetową, zacznij tutaj. Platforma do hostowania twoich stron internetowych. Dostępne hostingi w abonamentach miesięcznych: Basic, Plus, Choice Plus, Pro. Hosting VPS nowej generacji oferowany jest na wirtualnych serwerach wykorzystujących całą pamięć SSD. Oferuje większą moc, elastyczność i kontrolę witryn w porównaniu z Shared Web Hosting. Abonamenty miesięczne: Standard, Enhanced i Ultimate. Hosting dedykowany przeznaczony dla witryn wymagających najwyższej wydajności, bezpieczeństwa i kontroli. Abonamenty miesięczne: Standard, Enhanced i Premium.
  Na Bluehost możesz również zarejestrować domenę internetową.
  Płatności za usługi możesz dokonać za pomocą karty kredytowej lub serwisu PayPal. Wszystkie umowy na WordPress lub hosting zawrzeć możesz na 12, 24 lub 36 miesięcy.

  Co sądzisz o ofercie Bluehost?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Bluehost? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy usługi oferowane przez Bluehost są łatwe w obsłudze? Czy znalazłeś toc zego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z Bluehost jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Bluehost i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Bluehost.

  Bluehost Wordpress Tutorial - Step by Step for Beginners

  Bluehost
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Bluehost

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Bluehost jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Bluehost. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Bluehost?

  Bluehost działa głównie w kategorii Telekomunikacja, a dokładniej w Internet.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Bluehost . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.