Zwegrodzki Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Zwegrodzki

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Michalak
Zufamowana i niezbyt rozgarnięta klientka, która ostatnio zakupiła produkty w hurtowni biżuterii sztucznej i perfum na mililitry - Zwegrodzki. Chciałabym podzielić się swoim pozytywnym doświadczeni...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  "Pozytywne doświadczenia zakupowe w hurtowni biżuterii Zwegrodzki"

  Zufamowana i niezbyt rozgarnięta klientka, która ostatnio zakupiła produkty w hurtowni biżuterii sztucznej i perfum na mililitry - Zwegrodzki. Chciałabym podzielić się swoim pozytywnym doświadczeniem związanym z tym sklepem. Byłam mile zaskoczona szeroką gamą oferowanej biżuterii ze stali szlachetnej oraz bogactwem zapachów inspirowanych słynnymi projektantami. Obsługa sklepu była bardzo miła, dokładnie odpowiedziała na moje pytania dotyczące jakości produktu oraz ceny. Na szczególną uwagę zasługują oryginalne flakony perfum, które doskonale wpisują się we współczesne trendy modowe. Jestem bardzo zadowolona ze swojego zakupu w hurtowni Zwegrodzki, ponieważ znalazłam tam wszystko czego potrzebowałam! Polecam ten sklep innym klientom poszukującym oryginalnych produktów w przystępnych cenach.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...