NiezależnaOpinia

  Opinie Zelmer

  Codziennie korzystamy z wielu sprzętów AGD, które urozmaicają, wyręczają i czynią nasze życie bardziej komfortowym. Czasami jednak coś nie gra, sprzęt się psuje albo nie działa tak jak powinien. Czemu by tego wcześniej nie zweryfikować? Pytasz - jak? Bardzo prosto, wystarczy, że pogadasz ze swoimi kumplami, znajomymi i rodziną, ale to często za mały obszar, żeby dostatecznie zweryfikować jakość produktu, który chcesz zakupić, więc z pomocą przychodzi nam błogosławieństwo internetu. Znajdziesz tu setki, dziesiątki tysięcy opinii ludzi, którzy już sprawdzili to co Ty masz zamiar kupić. Poświęć kilka sekund i sprawdź co oni mają do powiedzenia!

  Polski Odkurzacz - Zelmer

  Historia firmy sięga lat 30 XX wieku, kiedy to już produkowano pierwsze sprzęty, jak na tamten czas - tokarskie. Niestety szybko zakończyli działalność, a raczej wykończyła ich II wojna światowa. Niemcy rozgrabili wszystko i wywieźli do Niemiec. Ale firma zaczęła odbudowywać się jako zakład państwowy już w 50 latach XX wieku. Rozwijali się coraz prężniej, produkując przeróżne sprzęty, a w 1967 roku przedsiębiorstwo otrzymało oficjalnie nazwę Zelmer. Wiele lat później w ramach komercjalizacji państwa, przedsiębiorstwo państwowe zostało wprowadzone na warszawską giełdę, żeby niedługo potem z niej wyjść na rzecz włączenia firmy do globalnej grupy BSH. Dzisiaj Zelmer jest znany ze swoich sztandarowych produktów, a mianowicie odkurzacze zelmer. Drobny sprzęt AGD figuruję na palecie produktowej firmy, a ich znakiem rozpoznawczym, jak sami twierdzą, jest trwałość i niezawodność. Zelmer jest mocno rozpoznawalną marką w Polsce, jest rodzimą firmą, a tak szeroki wybór produktów zawdzięcza podejściu, skierowanym na szybkim reagowaniu na potrzeby i oczekiwania klientów. 2011 rok był kluczowy momentem w rozwoju przedsiębiorstwa, ponieważ powstała nowa fabryka w Rogoźnicy, a zakład był w stanie objąć pieczę nad kompletnym cyklem produkcji sprzętu kuchennego i odkurzaczy, od produkcji do pakowania. A tylko w 2015 roku udało się zatrudnić aż 1000 pracowników! W latach 2014-2017 firma zdobyła wiele nagród m.in. z zakresu jakości i designu swoich produktów. Promują i biorą aktywnie udział w inicjatywach sportowych, wzięli udział w projekcie Otylia Swim Tour czy turniejach koszykówki Zelmer 3x3 Quest. Są także miłośnikami zwierząt i wspierają takie akcje jak np. Warszawski Dzień Zwierząt.

  Chcieć to móc?

  Odkurzacze, jupitery, krajalnice, blendery, czajniki, ekspresy do kaw, golarki, suszarki i jeszcze więcej. Ofertę firmy możemy podzielić na 3 główne kategorie: Dla Kuchni, Dla Domu i Dla Ciała. W kuchni znajdziemy wiele niezbędnych nam urządzeń do codziennego funkcjonowania w środowisku pieczenia schabu i tj. np. blender, czajnik bądź mikser, ale nie zabraknie takich cudów jak cytrusiarki czy suszarki spożywcze. Dla domu znajdziemy tylko jedną podkategorię, a mianowicie dobry polski odkurzacz, który polacy tak kochają. Do ciała znajdziemy sprzęty typu waga, golarka czy suszarka. Produkty Zelmer są dystrybuowane do wielu sklepów w całej Polsce i nie tylko. Naprawdę można je dostać, dosłownie, wszędzie.

  Wyciśnij więcej! - Zelmer Kontakt

  Na stronie głównej producenta możemy znaleźć wyszukiwarkę rozwiązań, która bardzo ułatwia szybkie rozwiązanie naszego problemu, ale mamy też do dyspozycji centrum pomocy. Gdzie możemy znaleźć sprzęt, który już mamy lub, który nas interesuje i znaleźć do niego instrukcje, sprawdzić specyfikację techniczną bądź dobrać odpowiadające sprzętowi akcesoria. Istnieje także infolinia dostępna 24 godziny, 7 dni w tygodniu i jesteśmy w stanie umówić wizytę technika, poradzić się bądź nawet sprzedać części oraz akcesoria, które nam zalegają! Ale jeśli chcemy porozmawiać o produktach, ich funkcjach i promocjach musimy dzwonić między poniedziałkiem, a piątkiem w godzinach podanych na stronie centrum. Poza tym lista punktów serwisowych jest całkiem imponująca, więc bez problemu znajdziemy jakiś punkt serwisowy w naszej okolicy.

  Zelmer - niezawodnie, wyciśnij więcej, chcieć to móc - to tylko slogany reklamowe, czy rzeczywiście rodzima marka jest solidna i trwała? Jeśli korzystasz bądź korzystałeś z produktów marki Zelmer, zostaw kilka słów od siebie, pomożesz innym oszczędzić czas i pieniądze!


  Chcieć To Móc!

  Zelmer
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Zelmer

  Twoja opinia