NiezależnaOpinia

  Opinie Zdrowegeny

  O sklepie Zdrowegeny

  Właścicielem sklepu internetowego Zdrowegeny jest firma Zdrowegeny.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie.

  Oferta w sklepie Zdrowegeny

  Poradnia genetyczna Zdrowegeny jest projektem współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej i największy fundusz venture capital w Polsce. Projekt ma na celu popularyzowanie wiedzy o badaniach genetycznych, wpływie genetyki na zdrowie człowieka oraz profilaktyce zdrowia poprzez badania genetyczne. W przeciwieństwie do krajów Zachodniej Europy i Stanów Zjednoczonych, genetyka człowieka jest w Polsce niedoceniona i nie wspomaga medycyny w obronie zdrowia. Testy DNA są istotnym elementem profilaktyki zdrowia. Dzięki badaniom możesz dowiedzieć się więcej o swoich skłonnościach do chorób mających podłoże genetyczne. Wraz z Zdrowegeny odnajdziesz wiedzę o tym jakie zastosowanie mają badania DNA i jak mogą pomóc Ci ustrzec się wielu chorób.
  Możesz żyć dłużej. Mając wiedzę o predyspozycjach do chorób genetycznych, możesz znacząco obniżyć lub wyeliminować ryzyko zachorowania: Mutacja genu BRCA1 powoduje zwiększenie ryzyka zachorowania na raka piersi do 70%. Pakiet badań nowotworowych pomoże Ci zidentyfikować ryzyko. Mając świadomość o ryzyku możesz podjąć działania, które doprowadzą do znaczącego zmniejszenia ryzyka zachorowania. Geny, które przekażesz swojemu dziecku wpłyną na jego wygląd, charakter, intelekt, ale również na choroby jakie odziedziczy. Nie musisz być chory, aby przekazać wadliwe geny. To czy istnieje możliwość przekazania wadliwych genów Twojemu dziecku można zbadać dzięki pakietowi badań zdrowe macierzyństwo. Stosowanie antykoncepcji hormonalnej może być groźne dla twojego zdrowia, gdyż mutacje niektórych genów powodują znaczące zwiększenie ryzyka zakrzepicy oraz raka piersi i jajników.
  Analiza DNA Twojego materiału genetycznego opierać się będzie na metodzie Sangera. Laboratorium wykorzysta do sekwencjonowania najlepszy sprzęt firmy Applied biosystems by Thermo Fisher Scientific. Metoda, którą wykorzystuje posiada certyfikat jakości European Molecular Genetics Quality Network. Twoje dane o przeprowadzonych badaniach genetycznych są ściśle poufne i odpowiednio zabezpieczone przed dostępem osób niepożądanych – tylko Ty i laborant, który przeprowadził analizę Twojego materiału DNA, macie do nich dostęp. Wynik testu genetycznego podpisany przez diagnostę, tak jak w przypadku innych badań np. morfologii krwi, możesz okazać lekarzowi, co pomoże mu w postawieniu odpowiedniej i bardziej przemyślanej diagnozy. Każdy człowiek powinien poznać, co jego DNA mówi o jego zdrowiu i wykonać badania genetyczne. Świadomość o skłonnościach kardiologicznych i onkologicznych, chorobach wieku podeszłego, rozwoju ciąży, nietolerancjach pokarmowych, dziedziczeniu genetycznym czy ryzyku antykoncepcji hormonalnej to wiedza niezbędna do tego, aby podjąć stosowne działania profilaktyczne mające na celu dłuższe i zdrowsze życie człowieka.
  W sklepie internetowym Zdrowegeny masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony usługi dopokonasz za pośrednictwem Dotpay.

  Co sądzisz o ofercie Zdrowegeny?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Zdrowegeny? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Zdrowegeny jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Zdrowegeny i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Zdrowegeny .

  Oprogramowanie sklepu internetowego: którą platformę wybrać (Shoplo czy Magento czy PrestaShop)?

  Zdrowegeny
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Zdrowegeny

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Zdrowegeny jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Zdrowegeny. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Zdrowegeny?

  Zdrowegeny działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Inne usługi.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Zdrowegeny . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.