NiezależnaOpinia

  Opinie Zapals

  O sklepie

  Zapals.com to międzynarodowa strona internetowa oferująca szeroką gamę innowacyjnych produktów.

  Zapals.com to szeroka gama wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach. Każda kategoria asortymentowa została wybrana indywidualnie przez doświadczonych specjalistów, którzy kierowali się potrzebami i wymaganiami osób w kulturze współczesnej. Wszystkie produkty przechodzą procedury kontroli jakości i są zgodne z międzynarodowymi standardami. Głównym celem Zapals.com - być innowacyjnym sklepem, w którym można znaleźć niezbędne artykuły gospodarstwa domowego, które pozwolą Ci szybciej wykonywać swoje obowiązki i produktywnie spędzać czas. Zapals.com - świat wygodnych codziennych spraw!

  Kierownictwo firmy twierdzi, że wszystkie produkty prezentowane na stronie są zgodne z międzynarodowymi standardami, kontrolą jakości, trendami, wymaganiami i polityką e-commerce. Mówiąc najprościej, od momentu powstania w 2013 r. ta strona internetowa stawia ambitne plany, by stać się liderem innowacji w swojej dziedzinie. Pomimo braku języka polskiego na stronie oraz pozytywnych recenzji, postaramy się opisać główne funkcje sklepu.

  Strona główna

  Treść strony głównej jest dość prosta, nie przepełniona niepotrzebnymi informacjami. Wszystkie oferty promocyjne i popularne towary są wyraźnie oznaczone. Aby użytkownik posługujący się językiem polskim mógł zrozumieć, gdzie znajduje się element i jak go wykorzystać. Istnieje opcja skorzystania z translatora Google, który znajduje się w przeglądarce, jak i na platformie strony.

  Asortyment towarów

  Wszystkie produkty, które wchodzą w skład katalogu, spełniają wszystkie międzynarodowe standardy i są dopuszczone do sprzedaży w Polsce. Katalog jest wygodnie podzielony na kategorie i podkategorie - wystarczy wybrać odpowiednią sekcję i kliknąć link. Zapals sprzedaje urządzenia mobilne i akcesoria, komputery i laptopy, elektronikę, odzież i obuwie dla kobiet i mężczyzn, wszystko dla domu, sportu i aktywności na świeżym powietrzu, dla różnego rodzaju napraw, zdrowia i urody, produkty dla zwierząt domowych i dla dzieci, artykuły papiernicze, biżuteria, plecaki i torby, a także coś, co może być przydatne dla kierowców i właścicieli pojazdów dwukołowych. Na każdej stronie produktu znajduje się szczegółowy opis - specyfikacje, opcje, wyraźne fotografie. Możesz uzyskać niezbędną informację o wybranej rzeczy, i czytać recenzję.

  Płatność, wysyłka i zwroty

  Za dostawę towarów ze sklepu internetowego na całym świecie odpowiedzialne są duże firmy transportowe. Dostawa może być standardowa (7-25 dni) i ekspresowa (3-7 dni). Kupujący może śledzić swoje paczki, za pomocą numeru przesyłki. jest gotów przyjąć towar do wymiany lub zwrotu pieniędzy, jeśli z jakiegokolwiek powodu rzecz nie mieści się w warunkach płatności za wysyłkę przez kupującego. Wymiana i zwrot pieniędzy są dokonywane w ciągu dwóch tygodni od daty zakupu. W przypadku problemów z elektroniką, narzędziami i innym towarami, możesz skontaktować się z centrami serwisowymi firmy, przedstawiając kartę gwarancyjną.

  Opinie klientów

  Korzystałeś już ze sklepu Zapals.com? Jak wrażenia? Twoja sukienka i nowe buty dotarły na czas? Podziel się tym z innymi i ochroń ich przed stratą czasu i pieniędzy! A może produkty są świetne, sklep polecasz wszystkim znajomym? O tym też napisz. Wylej swoje myśli na papier.

  Zapals
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  2
  0% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  2
  Serwis
  rating
  2
  Cennik
  rating
  2
  Dostava
  rating
  2

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Niby sklep oszustów

  Witryna oszustow i zlodziei. Niczego nie sprzedaja tylko naciagaja ludzi. Jak przeslesz pieniadze to juz ich nie odzyskasz a zamowionych przedmiotow nie dostaniesz. Na stronie sklepu brak miejsca na jakiekolwiek oceny, bo po co? Na maile nikt nie odpowiada.

  Przez: Wojtek 28-04-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  2
  rating

  Napisz wlasną opinię o Zapals

  Twoja opinia