NiezależnaOpinia

  Opinie YES

  Od ponad 35 lat YES wydobywa emocje i budzi pożądanie, tworząc biżuterię najpiękniej wyrażającą Twój wewnętrzny blask. YES podkreśla czystą formę, szlachetny detal i kształt. Odnajduje wyjątkowość w naturalności. Każdego dnia stara się usprawniać proces zakupowy, zapewniając komfort i odpowiadając na oczekiwania klientów. Wysokie zaangażowanie przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich rankingach dotyczących relacji z klientami. Według rankingu KPMG przygotowanego na potrzeby miesięcznika "Forbes", YES jest jedną z marek, które najbardziej rozumieją swoich klientów. W branży jubilerskiej jakość odnosi się nie tylko do produktu, ale i obsługi klienta. YES nieustannie szkoli swój personel, podnosi kwalifikacje związane z umiejętnościami doradztwa oraz z wiedzy jubilerskiej. Jakość relacji z klientami doceniono w rankingach Daymaker Index, w których w ostatnich latach YES zajmuje pierwsze miejsce. Przy współpracy z Fundacją Made In Art powstaje Program Stypendialny YES - projekt, którego celem jest wspieranie młodych artystów przekładających własne wizje na potrzeby współczesnego rynku.

  Projektanci YES

  Projektanci YES przy tworzeniu dzielą się swoją artystyczną wizją i pasją. Liczy się dla nich każdy detal, projektują z myślą o współczesnej kobiecie. Niezależnie od tego, co ich inspiruje: współczesny design czy klasyka, zawsze poszukują tego, co jest prawdziwą esencją biżuterii. Tworzą wzory oryginalne, odważne, ambitne. Biżuterię, która idealnie wyraża Twoją indywidualność. YES wspiera artystów, których pasja pozwala na tworzenie rzeczy wyjątkowych i niepowtarzalnych.

  Jak złożyć zamówienie w YES

  Zamówienie można złożyć wyłącznie na stronie YES.pl po dodaniu wybranych produktów do “koszyka”, a następnie wybraniu opcji “zrealizuj zamówienie”. Klient ma możliwość dokonania opłaty za zamówienie w dogodny dla niego sposób: za pomocą rat, przelewu on-line, karty płatniczej, PayPal lub płacąc gotówką przy odbiorze. Istnieje również możliwość wykonania tradycyjnego przekazu lub przelewu - w tej sytuacji YES prosi o bezpośredni kontakt w formularzu. Klient, który posiada profil na stronie YES, może zweryfikować obecny status swojego zamówienia w Panelu Klienta. Klient na bieżąco otrzymuje informacje o statusie swojego zamówienia na adres e-mailowy podany podczas składania zamówienia:

  - Nowe zamówienie - zamówienie jest przyjęte do realizacji i obecnie odbywa się proces weryfikacji dostępności biżuterii.

  - W trakcie realizacji - płatność za zamówienie została zaakceptowana, a biżuteria jest pakowana i przygotowywana do wysyłki.

  - Zrealizowane - zamówienie zostało przekazane kurierowi do doręczenia. Kurier powinien pojawić się następnego dnia roboczego, aby doręczyć paczkę.

  - Wydłużony czas realizacji - biżuteria nie jest dostępna bezpośrednio w magazynie sklepu internetowego i jest sprowadzana z innego magazynu, a czas realizacji zamówienia może zostać wydłużony o kilka dni roboczych w stosunku do deklarowanego.

  - Zamówienie anulowane - z powodu braku dostępności biżuterii zamówienie zostaje anulowane a środki zwracane są na konto klienta najszybciej jak to możliwe. Klient może anulować zamówienie do momentu przekazania kurierowi paczki do doręczenia. Jeśli zamówienie zostało opłacone, środki zostaną niezwłocznie zwrócone na konto klienta Informację o wykonaniu indywidualnego grawerunku można umieścić w specjalnie do tego przeznaczonym polu przy modelu biżuterii lub w polu “komentarz dla sprzedającego”, który znajduje się w ostatnim etapie składania zamówienia na stronie YES. Usługa grawerunku jest bezpłatna i nie wydłuża czasu realizacji zamówienia.

  Opinie na temat YES

  Czy masz wiedzę na temat YES? Jesteś zadowolony z usług? Podziel się swoim doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej.

  YES
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o YES

  Twoja opinia