NiezależnaOpinia

  Opinie Wildterra

  Czym jest "WILD TERRA"?

  Wieloosobowy symulator życia w średniowiecznym świecie w pełni kierowanym przez graczy. Każda postać tutaj to inny gracz. Aby zdobyć cokolwiek będziesz musiał to stworzyć, handlować lub odebrać siłą.

  Chcem zrobić grę w którą mogą grać wszyscy. Nieważne czy jesteś doświadczonym graczem czy też nowicjuszem który właśnie zaczął odkrywać świat gier. Część żmudnych procesów została skrócona lub uproszczona tak aby gracze mieli możliwość rywalizacji bez konieczności "życia" w grze.

  Każdy znajdzie tu coś dla siebie: odkrywanie świata, polowanie na dzikie zwierzęta, rzemiosło i hodowla, urządzanie swojego przytulnego gniazdka, walka z innymi graczami a nawet oblężenia średniowiecznych zamków.

  Recenzja Gry

  Kiedy po raz pierwszy spojrzysz na grę, można przypomnieć sobie, takie gry, jak Age of Empires i Haven and Hearth. Wrzuca gracza do dziewiczych lasów i dając mu pełną swobodę działania.

  Wild Terra to klasyczna piaskownica w średniowiecznym otoczeniu, w której gracz ma do czynienia z całkiem zrozumiałymi zadaniami: nie umrzeć z głodu, nie umrzeć z pragnienia, nie umrzeć z zimna, nie umrzeć z kłów dzikich zwierząt, nie umrzeć z rąk innych graczy. Jednak zrozumiałe nie oznacza „prosto”, a gra udowadnia to w przekonujący sposób!

  Mówi się, że czas, w którym ciekawość gry była ważniejsza niż tylko wizualny projekt, już dawno minął. Wielu tak twierdzi. Jednak coraz więcej osób uważa, że jest dokładnie odwrotnie.

  Nie, oczywiście, tradycje DOS w planie wizualnym nie powinny być silnie poruszane, ale zwracać uwagę na funkcje gier, nawet trochę ze szkodą dla efektów wizualnych - jest ważne .

  Deweloperzy Wild Terra właśnie to zrobili. Wizualnie projekt przypomina legendarną Ultima Online, a pod względem ogromu możliwości, może z nim łatwo się spierać. I to, szczególnie dla ekspertów, jest bardzo poważnym stwierdzeniem.

  Budowa, rolnictwo, bitwy, produkcja - wszystko jest mieszane, połączone i zależy wyłącznie od graczy. Tak, jedna z głównych cech gry Wild Terra - brak NPC. Nie ma ich tutaj. Cały handel, cała dyplomacja, w ogóle, wszystkie interakcje występują tylko i wyłącznie między graczami. Czas się bliżej przyjrzeć grze Wildterra, jak myślisz?

  Funkcje:

  • Ładny styl izometryczny

  • Rozbudowany system craftingu i konstrukcyjny

  • Współpraca jako gwarancja przetrwania i dobrobytu

  • Nieograniczona swoboda działania w grze

  Podsumowanie

  Można bezpiecznie powiedzieć, że fani gier survival-sandbox i medieval na pewno będą zadowoleni z Wild Terra. W tej grze można stracić kilkadziesiąt godzin, wyposażając przytulne gospodarstwo w środku dzikich lasów. Jednym przykrym minusem jest to, że przypadku gry Wild Terra będzie pobierana opłata.

  Z jednej strony gra jest nadal w fazie rozwoju, a wszystkie otrzymane pieniądze zostaną wykorzystane do jej rozwoju, ale z drugiej strony nie wszyscy lubią kupować gry. Podstawowy dostęp kosztuje około 25 zł. Niestety, przy najbardziej zaawansowanym dostępie suma się zwiększa, ale jednak są rabaty. Różnica polega na tytule gry od "rycerza" do "księcia".

  Po opracowaniu gra będzie nadal dystrybuowana zgodnie z modelem buy-to-play. Jeśli ci pasuje - zagraj na zdrowie, jeśli nie - dostępne są również bezpłatne podobne gry.

  Pozostał swoją opinie

  Czy kiedykolwiek miałeś okazje zagrać w Wild Terra? Podziel się z innymi użytkownikami Twoim doświadczeniem i uwagami dotyczącymi tej niezwykle popularnej gry internetowej.

  Wildterra
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Wildterra

  Twoja opinia