Świeżo Palona Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Świeżo Palona

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Krzysztof
Zamówiliśmy raz i już nie szukamy innego sklepu. Kawę zamawiam zazwyczaj rano i po kilku godzinach jest gotowa do odbioru. Raz zdarzyło się, że zapas został wyczerpany. Zadzwoniła do nas Pani z inf...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kawa

  Zamówiliśmy raz i już nie szukamy innego sklepu. Kawę zamawiam zazwyczaj rano i po kilku godzinach jest gotowa do odbioru. Raz zdarzyło się, że zapas został wyczerpany. Zadzwoniła do nas Pani z informacją o sytuacji i pytaniem, czy poczekamy do następnego dnia, czy wolimy inny rodzaj kawy. Oczywiście, poczekaliśmy jeden dzień - i otrzymaliśmy kawę świeżutko paloną. Znakomitą. Z resztą, próbowaliśmy już kilku rodzajów i kawa zawsze jest znakomita. Aromat, zapach, nawet kolor ziaren jest absolutnie wyjątkowy. Produkty, które oferuje świeżopalona.pl są w mojej opinii warte swojej ceny. Bardzo się cieszę, że znalazłem tą firmę i że mają wiele punktów w Polsce. Nie napotkaliśmy nigdy żadnych problemów. Polecam.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...