We Love Beds

Wszystkie opinie

We Love Beds

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

We Love Beds

Święta, urodziny, imieniny... Bez względu na okazję, produkty dekoracyjne zawsze są dobrym pomysłem na prezent. W szczególności, gdy zdecydujemy się na zakup tych, które zostały wyprodukowane w Polsce, gdyż charakteryzują się one wówczas wyższą jakością. Wpływ na to może mieć fakt, że sporo produktów oznaczonych jako "made in Poland" jest produkowana przez małe manufaktury, co wiąże się ze staranniejszym wykonaniem. Jedną z firm oferujących opisywane produktu jest We Love Beds. Co sądzą na jej temat jej dotychczasowi klienci, którzy mają z nią doświadczenie? Na naszym portalu możesz dowiedzieć się, czym dokładnie ona się zajmuje oraz jakie są opinie klientów na jej temat. 

 

We Love Beds - dowiedz się, kiedy powstała i czym zajmuje się ta firma!

We Love Beds to polska marka założona przez Małgorzatę Pasierbską, która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą produktów dekoracyjnych do domu. Siedziba firmy znajduje się w Świdnicy.

 

Produkty oferowane w sklepie We Love Beds

Firma We Love Beds zajmuje się głównie sprzedażą tekstyliów i produktów zapachowych. Do oferowanych produktów należą m.in. poduszki dekoracyjne, pościel, mydła naturalne, świece zapachowe, wkłady do poszewek, pufy, saszetki zapachowe, pledy chunky oraz szampony w paście. Każdy z zakupionych produktów może zostać zapakowany w ozdobne opakowanie.

Jak klient sklepu We Love Beds może opłacić zamówienie złożone drogą online? Ma on do wyboru cztery opcje: przelew na nr konta bankowego, płatność przez PayU lub PayPal, kartą płatniczą Mastercard lub Visa oraz płatność przy odbiorze. Dostawa jest możliwa za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszt wysyłki wynosi 17 zł w przypadku przedpłaty lub 21 zł w przypadku przesyłki pobraniowej. Darmowa wysyłka jest możliwa, gdy klient złoży zamówienie na kwotę min.300 zł. Czas realizacji zamówienia wynosi dwa dni robocze - nie wliczając czasu dostawy przez przewoźnika.

Sklep umożliwia zwrot zakupionego towaru w terminie aż do 28 dni od otrzymania zamówienia, bez podawania przyczyny i ponoszenia w związku z tym dodatkowych kosztów. Klient musi jednak na własną rękę opłacić koszt opakowania, zabezpieczenia przesyłki do transportu oraz jej nadania. Innymi słowy, zwrot musi nastąpić na jego koszt.

 

Opinie & skargi klientów dotyczące sklepu We Love Beds

Czy polska marka We Love Beds jest warta zainteresowania? Jak można ocenić oferowane przez nią produkty? Czy istnieje możliwość zakupienia produktów, które będą np. w innym wariancie kolorystycznym? Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje na temat firmy We Love Beds lub chciał(a)byś podzielić się feedbackiem na jej temat, serdecznie zapraszamy do pozostawienia swojego komentarza poniżej. Z chęcią zapoznamy się z każdym z nich, aby bliżej poznać tę markę!