Valgus Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Valgus

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Asia
Szynę Valgus poleciła mi znajoma. Nie wierzyłam, że zadziała aż tak bardzo i tak szybko. Efekt jednak pojawił się po miesiącu. Szyna jest bardzo wygodna. Nosiłam ją z butami. Nie odczuwałam bólu, ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  szyna

  Szynę Valgus poleciła mi znajoma. Nie wierzyłam, że zadziała aż tak bardzo i tak szybko. Efekt jednak pojawił się po miesiącu. Szyna jest bardzo wygodna. Nosiłam ją z butami. Nie odczuwałam bólu, jakiegoś ucisku. Nie myślałam, że z czymś takim można normalnie funkcjonować. Jestem wręcz zachwycona. Produkt jak dla mnie trochę drogi, ale wolałam tyle zapłacić, niż korzystać z pomocy chirurga, który najprawdopodobniej zaproponowałby operację. Serdecznie polecam szynę i zachęcam wypróbowania.
  Według mnie szyna Valgus jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jest skuteczną i bezpieczną metodą. Podobnie dzięki szynie uniknęłam wizyty u chirurga i bolesnych, niebezpiecznych zabiegów czy operacji. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się, że szyna ta jest tak skuteczna i przyczyni się do takich efektów.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerb Jeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w...

Logo VERDELAB

VERDELAB

2 opinie

Verdelab to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Verdelab dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty by&Ari...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...